In het teken van Wereldfietsendag op 3 juni, heeft KFC voor de derde keer in samenwerking met de Surinaamse Wielren Unie (SWU), de Kids Race georganiseerd. Als partners werken beide organisaties eraan om meer mensen op de fiets te krijgen.
De sfeer zat er afgelopen zondag 1 juni goed in bij de eerste editie van de KFC Kids Race voor 2025 op het achterterrein van de International Mall of Suriname. Meer dan 100 enthousiaste kinderen verzamelden zich met hun ouders, hun helm op het hoofd en klaar om op hun fiets te stappen en mee te doen aan een sportief en gezellig race-evenement dat speciaal voor de jongste fietsfanaten georganiseerd was. Tijdens de KFC Kids Race stond veiligheid centraal, maar dat weerhield de kids er niet van om vol energie de strijd aan te gaan op het parcour.
Naast spannende races genoten de deelnemers en hun familie van een fijne sfeer met muziek, leuke prijzen, ijsjes en fruit. Elke deelnemer kreeg een KFC T-shirt, medaille en een voucher voor een heerlijke maaltijd.
De samenwerking met de SWU zorgde voor een professioneel en veilig verloop van het evenement. Ouders en toeschouwers prezen de organisatie voor het creëren van een sportieve omgeving waar plezier, gezondheid en samenhorigheid centraal stonden.
Gratis toegang, een mooie locatie en een sportieve community maakten van deze eerste editie voor dit jaar, een waar succes. De KFC Kids Race is hiermee niet alleen een leuk event geweest, maar ook een opstap naar meer beweging en sportplezier onder jongeren. Kijk uit naar het volgende fietsevenement van KFC en de SWU. KFC Naf’ Unu!
The post Ruim 120 kinderen aanwezig bij KFC Kids Race ..
- Stichting 8 December 1982 solidair met oud-president Ronald…..
- Suriname Business Forum gaat voor ‘open en constructief dia…..
- Stichting 8 December 1982 volledig eens met kritiek Venetia…..
- Wereldprimeur: Brazilië vrij van veevirus zonder prik..
- Suriname waarheen?..
- President Santokhi: “Wij vechten door voor democratie en ge…..
- Ontvluchte verdachte aangehouden..
- Procedurele tekortkomingen verkiezingen worden aangepakt..
- VHP geeft de strijd niet op; einduitslag nog niet definitie…..
- Ondernemer in val gelokt bij verkoop auto-onderdelen via Fa…..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen 2025 KPS houdt evaluatie …..
- Hernhutterstraat krijgt nieuwe asfaltlaag; werkzaamheden tu…..
- Eerevoorzitter Venetiaan keurt coalitie NPS met NDP ten zee…..
- NDP vergroot stemvoorsprong op VHP..
- Venetiaan not amused over samenwerking NPS met NDP..
- SBM Offshore start bouw FPSO voor Suriname’s eerste diepzee…..
- FORMATIE-KOORTS..
- Coalitie via traditionele stoelendans: Van RVI naar OVU..
- Ondernemer opgelicht bij verkoop auto-onderdelen via social…..
- Open brief Sranantongo spellingsvoorstellen..
- VSG ondertekent manifest met Sarayaku in Ecuador voor besch…..