In het teken van Wereldfietsendag op 3 juni, heeft KFC voor de derde keer in samenwerking met de Surinaamse Wielren Unie (SWU), de Kids Race georganiseerd. Als partners werken beide organisaties eraan om meer mensen op de fiets te krijgen.
De sfeer zat er afgelopen zondag 1 juni goed in bij de eerste editie van de KFC Kids Race voor 2025 op het achterterrein van de International Mall of Suriname. Meer dan 100 enthousiaste kinderen verzamelden zich met hun ouders, hun helm op het hoofd en klaar om op hun fiets te stappen en mee te doen aan een sportief en gezellig race-evenement dat speciaal voor de jongste fietsfanaten georganiseerd was. Tijdens de KFC Kids Race stond veiligheid centraal, maar dat weerhield de kids er niet van om vol energie de strijd aan te gaan op het parcour.
Naast spannende races genoten de deelnemers en hun familie van een fijne sfeer met muziek, leuke prijzen, ijsjes en fruit. Elke deelnemer kreeg een KFC T-shirt, medaille en een voucher voor een heerlijke maaltijd.
De samenwerking met de SWU zorgde voor een professioneel en veilig verloop van het evenement. Ouders en toeschouwers prezen de organisatie voor het creëren van een sportieve omgeving waar plezier, gezondheid en samenhorigheid centraal stonden.
Gratis toegang, een mooie locatie en een sportieve community maakten van deze eerste editie voor dit jaar, een waar succes. De KFC Kids Race is hiermee niet alleen een leuk event geweest, maar ook een opstap naar meer beweging en sportplezier onder jongeren. Kijk uit naar het volgende fietsevenement van KFC en de SWU. KFC Naf’ Unu!
The post Ruim 120 kinderen aanwezig bij KFC Kids Race ..
- Man kapt kokosboom zonder toestemming: schade aan elektrici…..
- RUSTDAG RUSTIG RESPECTEREN..
- Waarom sommige mensen de pijn van anderen bespotten..
- Misverstanden, verdraaiingen en het verdriet van een broods…..
- PRO kiest voor regeringsdeelname met A20: “Niet meedoen is …..
- Politieke partijen hebben mandaat om samen te werken met ND…..
- PRO-leden stemmen in met coalitiedeelname A20..
- Suriname krijgt zijn eerste vrouwelijke president..
- Gezochte zanger O.T. Puur opgepakt met illegaal vuurwapen..
- Rechtszaak SPSB wordt eind juni vervolgd met getuigenverhoo…..
- SURINAME VERDIENT BETER DAN VERDEELDHEID..
- TIJD VOOR EEN NEUTRALE PRESIDENT?..
- Treurig..
- Partijstructuren NPS steunen deelname aan nieuwe coalitie..
- OKB: “Te veel ongeregeldheden bij stembureaus zorgen voor o…..
- NPS neemt sleutelposities op zich in nieuwe coalitie..
- Spoedcongres NPS geeft unaniem mandaat voor coalitiedeelnam…..
- Brunswijk: Ik ga vanavond honderd procent tekenen..
- Partijraad PL staat massaal achter gegeven woord aan NDP..
- NPS congres geeft mandaat voor samenwerking met NDP..
- ABOP-congres stemt in met deelname aan coalitie..