Algemeen directeur Ruben Ravenberg bij de Stichting Bosbeheer en Bostoezicht (SBB), eist het ontslag van Krishnadath Joerawan als lid van het stichtingsbestuur. In een brief aan president Chan Santokhi, schrijft Ravenberg dat vanwege principes van behoorlijk bestuur en het tegengaan van corruptie, het niet langer verantwoord is om Joerawan te handhaven als lid van het bestuur.
Het is bij de SBB al een tijdje onrustig. Tussen de directeur en een deel van het bestuur, zijn er grote meningsverschillen. De politiek heeft hier geen oplossing in weten te brengen.
In zijn brief noemt Ravenberg twee zaken die ten grondslag liggen aan het verzoek tot ontslag van Joerawan. Ravenberg beschuldigdt Joerawan van het opkopen en vermoedelijk ook verwerken van illegaal geveld hout. Ten tweede, zegt Ravenberg, dat er misleidende verklaringen dan wel leugens worden verkondigd door Joerawan en vier andere bestuursleden over het al dan in dienst nemen van stafmedewerkers door Ravenberg. Volgens hem wordt het vertrouwen van de president misbruikt door de bestuursleden, voor eigen gewin.
U kunt de volledige brief hier lezen:
sbb-rrg-559-25 president van de republiek suriname c. santokhi – verzoek ontslaanvan de heer k. joerawan ivm illegale handelingen en misleiding in houtsectorDownload
- Auto door brand verwoest..
- Twee medeinzittenden overleden bij eenzijdig verkeersongeva…..
- President geïnformeerd over voortgang voorbereidingen verki…..
- Wegomlegging Waterkant..
- Verdachte valt door de mand bij Bankbeveiligingsdienst met …..
- Staatsolie evalueert intern ‘passende’ stappen na deal met …..
- Kind komt om het leven bij bouwongeluk aan de Ojamastraat..
- Trumps minister van Buitenlandse Zaken bezoekt Suriname..
- PVC plaatst 51 vrouwen op DNA kandidatenlijst..
- BEP presenteert kandidatenlijst voor verkiezingen 2025: Asa…..
- President honoreert verzoek Stg. Sranan Boeroe voor eenmali…..
- ECD doet onderzoek naar klacht over vuil aan Kristalstraat..
- Hof van Justitie: PVP moet alsnog worden geregistreerd voor…..
- Lijstenmaker..
- Zwaargewonde verkeersongeval Kennedyweg ook overleden..
- CHS moet uiterlijk 24 maart PVP inschrijven voor deelname v…..
- PVP wint hoger beroep en mag deelnemen aan de verkiezingen..
- PVP mag meedoen aan de verkiezingen..
- 348 militairen gehuldigd voor jaren trouwe dienst..
- Ontevreden militairen..
- Jogi krijgt tegenwerking van onbeschofte partijgenoten in S…..