De Rotary district governor, Debby Roopchand, heeft op dinsdag 11 maart een beleefdheidsbezoek gebracht aan president Chandrikapersad Santokhi. Het bezoek stond in het teken van samenwerking, vrede en de ondersteuning van maatschappelijke projecten. Dit als onderdeel van Roopchands werkzaamheden als district governor voor District 70-30, dat zeventien landen in het zuidelijk Caribisch gebied omvat, waaronder Suriname.
De bijeenkomst vond plaats op het Kabinet van de President. Bij deze gelegenheid legde Roopchand de nadruk op de huidige en toekomstige activiteiten binnen haar district en de waardevolle bijdrage van de Rotary in de regio. Een centraal onderwerp was de inzet voor vrede, welke ook haar passie is. Daarnaast werd er uitgebreid gesproken over de uitdagingen waar de jongere generatie mee te maken heeft, zoals diverse vormen van pesten. Roopchand benadrukte haar voornemen om de reeds lopende projecten en activiteiten verder te ondersteunen en om toekomstige samenwerkingen te initiëren.
District 7030 bestaat uit verschillende Rotary- en Rotaract-clubs die zich inzetten voor humanitaire projecten, gemeenschapsontwikkeling en internationale samenwerking. Het district richt zich op het bevorderen van vrede; ondersteunen van onderwijs; verbeteren van sanitaire voorzieningen, de strijd tegen ziektes en het stimuleren van economische ontwikkeling. Onder leiding van Roopchand staan innovatie en het versterken van lokale gemeenschappen centraal in de activiteiten van de Rotary in deze regio.
The post Rotary district governor brengt beleefdheidsbezoek aan president ..
- BREAKING — Ramdin gekozen als secretaris-generaal OAS..
- PVV rekent al vroeg af met Broki..
- Uitbreiding WK Voetbal..
- IMF bereikt principeakkoord met Suriname over laatste evalu…..
- Populisme: een generische politieke werkvorm of verziekte p…..
- Op stafniveau: 9e en laatste IMF-evaluatie goedgekeurd..
- Suriname ‘s eerste Vredespaal draagt boodschap in vier tale…..
- Gezag en bewoners Coeroeni Ressort brengen bezoek aan DNA..
- Werknemers SBB leggen werk neer wegens cao-geschil..
- Bisschop Choennie reflecteert in vastenbrief op polarisatie..
- Twee verdachten voor poging woning inbraak aangehouden..
- Bhikharie: “Administratief Beroepsinstituut haalt boevenstr…..
- Van huis weggestuurd naar huis..
- SWM hield empowermentsessie voor vrouwen op Internationale …..
- Diorama benadrukt ‘rauwheid’ plantageleven..
- Hoe angst de politiek stuurt – en waarom wij dat moeten doo…..
- Peer support en ervaringsdeskundigheid cruciaal bij herstel…..
- Reyme: “Weg met verdeel-en-heers-politiek”..
- DTV: Journalistieke zorgvuldigheid in acht genomen..
- Rotary clubs benadrukken belang vrede met Peace Pole..
- Eerste Peace Pole van Rotary Clubs in Suriname onthuld..