Minister Gracia Emanuel van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS) zegt dat de voorbereidingen voor de bevorderingen van ambtenaren in volle gang zijn. Er zijn momenteel ruim 500 dossiers in behandeling. Dit werd door de minister aangegeven voorafgaand aan de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM). Daarnaast zijn er gesprekken gevoerd met de bond om ervoor te zorgen dat alles tijdig wordt geregeld, met het oog op de naderende verkiezingen.
Ondertussen zijn ook de districtscommissarissen (dc’s) volop bezig met de voorbereidingen voor de verkiezingen van 25 mei 2025. Dit gebeurt in samenwerking met het ministerie van Binnenlandse Zaken (BiZa). De dc’s krijgen trainingen om het verkiezingsproces soepel te laten verlopen. Minister Emanuel benadrukte dat de organisatie volgens plan verloopt.
Een belangrijk aandachtspunt bij de verkiezingen is de waterstand van de rivieren. Dit heeft invloed op het vervoer van stemgerechtigden en verkiezingspersoneel in moeilijk bereikbare gebieden.
Volgens de minister is het waterpeil momenteel gunstig en blijft vervoer per boot goed mogelijk. Dit is een verbetering ten opzichte van enkele maanden geleden, toen extreme droogte zorgde voor problemen met transport en voedselvoorziening in bepaalde dorpen.
Verder gaf minister Emanuel aan dat er nog steeds gezocht wordt naar een geschikt gebouw voor het ministerie. Voorlopig wordt er vanuit meerdere locaties gewerkt totdat een permanente oplossing is gevonden.
- Landen beloven ‘onwrikbare’ steun voor ICC..
- Vertrekkende Indonesische ambassadeur ontvangt hoge Surinaa…..
- STVS-directeur dringt aan op onderzoek naar overheidssubsid…..
- UFC-vechters beamen verfdamp-klachten ‘Bigi Boy’..
- Ramdin roept diaspora op tot samenwerking en investeringen..
- Directeur STVS wil CLAD onderzoek over subsidiebedragen..
- Landvreugd: Ik ben onschuldig; blijft minister..
- Ex-vp Adhin: ‘Voor president Santokhi ben ik staatsvijand n…..
- Santokhi ziet nog geen aanleiding om Landvreugd thuis te ze…..
- Armoedegrens vastgesteld op SRD 7.337..
- Boksteen: Paramaribo goed voor 20 zetels; Wanica 12..
- Ambtenaren bij STVS eisen uitbetaling van overuren..
- Suriname trekt investeringen aan met vier nieuwe samenwerki…..
- NH bezoekt binnenland voor energieproject Biosweet II..
- Veiligheid op het water opgevoerd in Nickerie en Apoera..
- Volleybalsters Yelyco hebben geen kind aan Livo..
- Basisschool Botopasi kreeg 60 jaar geleden GLO-status..
- Waldi Anches in polepositie veteranen damkampioenschap..
- Karateka’s in startblokken voor ABC-toernooi..
- MOU’s getekend tijdens de International Business Conference…..
- Nieuwe beweging ‘Suriname Boven Alles’ gelanceerd..