Minister Gracia Emanuel van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS) zegt dat de voorbereidingen voor de bevorderingen van ambtenaren in volle gang zijn. Er zijn momenteel ruim 500 dossiers in behandeling. Dit werd door de minister aangegeven voorafgaand aan de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM). Daarnaast zijn er gesprekken gevoerd met de bond om ervoor te zorgen dat alles tijdig wordt geregeld, met het oog op de naderende verkiezingen.
Ondertussen zijn ook de districtscommissarissen (dc’s) volop bezig met de voorbereidingen voor de verkiezingen van 25 mei 2025. Dit gebeurt in samenwerking met het ministerie van Binnenlandse Zaken (BiZa). De dc’s krijgen trainingen om het verkiezingsproces soepel te laten verlopen. Minister Emanuel benadrukte dat de organisatie volgens plan verloopt.
Een belangrijk aandachtspunt bij de verkiezingen is de waterstand van de rivieren. Dit heeft invloed op het vervoer van stemgerechtigden en verkiezingspersoneel in moeilijk bereikbare gebieden.
Volgens de minister is het waterpeil momenteel gunstig en blijft vervoer per boot goed mogelijk. Dit is een verbetering ten opzichte van enkele maanden geleden, toen extreme droogte zorgde voor problemen met transport en voedselvoorziening in bepaalde dorpen.
Verder gaf minister Emanuel aan dat er nog steeds gezocht wordt naar een geschikt gebouw voor het ministerie. Voorlopig wordt er vanuit meerdere locaties gewerkt totdat een permanente oplossing is gevonden.
- Criminelen gaan ervandoor met auto taxichauffeur..
- Clarificatie over personeelsbetalingen Huize Ashiana en bra…..
- BEVOLKINGSBELEID OF BELEIDLOOS BEVOLKEN?..
- VREES ONDER MIGRANTEN..
- President blokkeerde salarissen personeel Huize Ashiana nie…..
- Olie zal verrijken en vergiftigen..
- Nieuwe praktijklessen bij VSO Ilse Labadie helpen meisjes o…..
- Nieuwe stemhokken en stembussen bij komende verkiezing..
- Al bijna SRD 200 miljoen aan woningfinanciering verstrekt..
- Natelling voor negende volks- en woningtelling begonnen..
- Schoon drinkwater voor dorpen op agenda van ministerie NH..
- Granman Velantie uit ernstige bezorgdheid over kiezerslijst…..
- SURINAME KAN ZICH GEEN FOUTE KEUZES MEER VEROORLOVEN..
- Misiekaba: “Volk verdient beter dan huidige regering”..
- Zwakke wind met af en toe buien in de middag..
- NPS houdt discussie over de mogelijke oplossing voor corrup…..
- Alles om je voor te bereiden op het opzetten en runnen van …..
- Trump voert importheffingen in op staal en aluminium..
- Drinkater SWM is veiligGeen bewijs van verontreiniging..
- Lilian, Marlene van de L’Isle (67) Paramaribo 5-2-202…..
- Esther Daniels (81) Amsterdam 2-2-2025..