PARAMARIBO — De voorzitter van de van de Broederschap en Eenheid in de Politiek (BEP), Ronny Asabina, zal de lijsttrekker zijn bij de verkiezingen op 25 mei. Dit besluit is genomen tijdens een algemene leden vergadering, maakt de politieke partij dinsdag in een persbericht bekend.
Asabina is zaterdag voorgedragen door het hoofdbestuur en dit besluit is ook goedgekeurd door de aanwezige kernen en overige organen van de partij. Verder zijn Lorenso Mando en Sinclair Westenburg door de ALV bekrachtigt tot hoofdbestuursleden van de partij. Asabina zegt samen met alle organen van de partij te gaan voor de maximale zetelwinst om Suriname weer gezond te maken.
“Het programma zal na de inschrijving van de partij zaterdag bij het Centraal Hoofdstembureau om negen uur, gepubliceerd worden”
Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van de partij is af naar zeggen van Ciciel Pinas voorzitter van het wetenschappelijk bureau. De partijj zal zich vooral richten op orde, stabiliteit, duurzame ontwikkeling, daadwerkelijke decentralisatie van bestuur en belasting verlagende maatregelen. Het programma zal na de inschrijving van de partij zaterdag bij het Centraal Hoofdstembureau om negen uur, gepubliceerd worden.
Naast Asabina zijn ook enkele mensen met klinkende namen voorgedragen als kandidaat, waaronder: Lenie Josafath, Raymond Landveld, Edgar Dikan, Johannes Koese, Remi Kanape, Edwin Noordzee, Liola Tamin, Johannes Tojo, Ciciel Pinas, Justina Eduards, Ifna Vrede, Gerrold Vismale, Kristie Armaketo, John Martodikromo, Jayant Raghoebir, Nita Linga en Rildo Aserie. De ex-jeugd parlementariërs Winston Adaba, Winston Lame en Figuera Hardley zullen ook op de BEP lijst staan.
- Organisaties bundelen zich voor verstevigen positie bedrijv…..
- Seksuele welzijn en HIV-gezondheidsbeurs op komst..
- Advocaat Nibte aan Kappalani: ‘Is het geen tijd dat je gaat…..
- Baby Police loopt scheldend zittingszaal uit..
- Amerikaanse overheid ontslaat duizenden ambtenaren in proef…..
- Presidentiële werkgroep onthult logo 50 jaar Srefidensi..
- Perceel Stg. Excellence Topsport Talentschool weer in boeze…..
- Logo, thema en programma voor viering 50 jaar onafhankelijk…..
- Zelensky: Geen vredesakkoord zonder betrokkenheid Oekraïne..
- Finabank N.V. helpt jongeren met tips en tricks van het ond…..
- Amerikaanse hulpprojecten Suriname stil na Trump-decreet..
- Vrijspraak van diefstal met geweld..
- DNL en KTPI gaan samen de verkiezingen in..
- President Santokhi bezoekt AHP-begunstigden..
- Advocaat Kanhai vraagt rechter vrijspraak voor ‘Bordo’ in z…..
- Onderwijs binnenland en verkiezingen hoog op agenda van vp …..
- President Santokhi en IMF-delegatie bespreken uitdagingen e…..
- Bewolking en wat regen op deze vrijdag..
- Strengere controle op illegale arbeid in Suriname..
- RTL Nieuws-correspondent Sophie van Leeuwen vrijgelaten in …..
- Krijgsraad verwelkomt twee nieuwe leden..