PARAMARIBO — De voorzitter van de van de Broederschap en Eenheid in de Politiek (BEP), Ronny Asabina, zal de lijsttrekker zijn bij de verkiezingen op 25 mei. Dit besluit is genomen tijdens een algemene leden vergadering, maakt de politieke partij dinsdag in een persbericht bekend.
Asabina is zaterdag voorgedragen door het hoofdbestuur en dit besluit is ook goedgekeurd door de aanwezige kernen en overige organen van de partij. Verder zijn Lorenso Mando en Sinclair Westenburg door de ALV bekrachtigt tot hoofdbestuursleden van de partij. Asabina zegt samen met alle organen van de partij te gaan voor de maximale zetelwinst om Suriname weer gezond te maken.
“Het programma zal na de inschrijving van de partij zaterdag bij het Centraal Hoofdstembureau om negen uur, gepubliceerd worden”
Verkiezingsprogramma
Het verkiezingsprogramma van de partij is af naar zeggen van Ciciel Pinas voorzitter van het wetenschappelijk bureau. De partijj zal zich vooral richten op orde, stabiliteit, duurzame ontwikkeling, daadwerkelijke decentralisatie van bestuur en belasting verlagende maatregelen. Het programma zal na de inschrijving van de partij zaterdag bij het Centraal Hoofdstembureau om negen uur, gepubliceerd worden.
Naast Asabina zijn ook enkele mensen met klinkende namen voorgedragen als kandidaat, waaronder: Lenie Josafath, Raymond Landveld, Edgar Dikan, Johannes Koese, Remi Kanape, Edwin Noordzee, Liola Tamin, Johannes Tojo, Ciciel Pinas, Justina Eduards, Ifna Vrede, Gerrold Vismale, Kristie Armaketo, John Martodikromo, Jayant Raghoebir, Nita Linga en Rildo Aserie. De ex-jeugd parlementariërs Winston Adaba, Winston Lame en Figuera Hardley zullen ook op de BEP lijst staan.
- Automobilist zonder rijbewijs veroorzaakt aanrijding..
- Dwarkasing: Staatsschuld in juli 2020 was US$ 3,9 miljard..
- Ambtenaar ontkent betrokkenheid bij diefstal gascilinders e…..
- Column: Borrelpraat no. 859..
- Zwarte vrouw centraal op Vrouwendag in Den Haag..
- 24-jarige jongeman na woordenwisseling in been geschoten; t…..
- ZE KAN FITTEN: 500-pond rapper Dank Demoss bewijst dat ze i…..
- Look who’s talking; kakelaar Gajadien, heb je je vermogen a…..
- Diplomaten kunnen visumvrij reizen tussen Suriname en Benel…..
- BEWUST GEBREK AAN CIJFERS..
- VERKIEZINGSPRAAT OF WERKELIJKE VERANDERING?..
- Komt het nog goed met Suriname?..
- Natasja Annelies Sabajo..
- Voorbeeldig..
- Voetbal Wedstrijden van 16 Februari 2025..
- Trump Over Poetin: “Hij Wil Er Een Einde Aan Maken”..
- Ribbe voor de rechter na steekpartij op ex-vriend vriendin..
- VHP-Nederland pleit voor zorgvuldige aanpak oliesector..
- Transvaal verlengt perfecte start..
- POLITIEKE CRISIS OF VERKIEZINGSSTRATEGIE?..
- Dinsdag wegomlegging Havenlaan Zuid..