Romario Sahai, Nationaal Deputy President van de Junior Chamber International (JCI), heeft Suriname van 4 t/m 12 juli op vertegenwoordigd op de 38ste editie van de JCI Academy in Saitama, Japan. De JCI Academy is een internationaal leiderschapsprogramma dat jaarlijks toptalenten uit meer dan 100 landen samenbrengt. Gedurende een intensieve week werden de deelnemers ondergedompeld in trainingen over transformationeel leiderschap, interculturele samenwerking en duurzame impact. Sahai werd geselecteerd vanwege zijn bewezen leiderschapskwaliteiten, maatschappelijke betrokkenheid en visie voor de toekomst voor JCI Suriname.
‘’Deze ervaring heeft mij diep geraakt. Het heeft mij niet alleen sterker gemaakt als leider, maar ook herinnerd aan de kracht van verbinding en dienstbaarheid. Ik heb geleerd dat ware leiderschap begint met luisteren, begrijpen en anderen in hun kracht zetten‘’, aldus Sahai. Naast de formele sessies nam Sahai actief deel aan cultuuruitwisselingen, groepsprojecten en strategische discussies met andere jonge leiders van over de hele wereld. De thema’s ‘Peace, Purpose en Partnership’, stonden centraal in het programma.
Sahai benadrukte het belang van dit soort internationale platforms voor jonge Surinaamse leiders. ‘’Suriname heeft zoveel potentieel. Wij moeten blijven investeren in onze jeugd, onze ideeën delen met de wereld, en bruggen bouwen met andere naties.‘’ Bij terugkomst zal Sahai zijn opgedane kennis inzetten binnen JCI Suriname en daarbuiten, onder andere via mentorschap, leiderschapstrainingen en internationale samenwerking. Hij ziet de ervaring in Japan als een startpunt voor grotere impact in de regio en op mondiaal niveau.
Junior Chamber International (JCI) is een wereldwijde organisatie voor jonge actieve burgers tussen de 18 en 40 jaar, die zich inzetten voor positieve verandering in hun gemeenschap. Met afdelingen in meer dan 100 landen, biedt JCI jongeren de handvatten, netwerken en ervaringen om leiders te worden in hun omgeving.
The post Romario Sahai vertegenwoordigt Suriname op 38ste JCI Academy in Japan ..
- Afvloeiingsplan Newmont blijft van kracht..
- Update:Neergeschoten inbraak verdachte blijkt bekende van d…..
- Twee drugsverkopers en één gebruiker aangehouden bij drugsi…..
- Borstbeeld Trefossa wordt eenmalig terug geplaatst speciaal…..
- Imran Taus: “Ik reken op het sobere beleid van president Si…..
- Nieuwe regering krijgt advies voor nieuw IMF-programma..
- Mathoera: ‘Vrouw als president is belangrijke stap voor Sur…..
- Atompai: ‘Iedere burger verdient een dak boven het hoofd..
- Reactie op: Collegiaal bestuur wat is dat?..
- Overdracht zal ordentelijk verlopen, zegt woordvoerder Saim…..
- Concessionaris Kwangu-gebied niet gekend bij onderzoek..
- Culturele tijdschriften in de Indiase diaspora..
- Defensie neemt met eerbetoon afscheid van minister Mathoera…..
- Suriname, gefeliciteerd!..
- Bosbranden teisteren Zuid-Europa: waarom het risico toeneem…..
- Presidentiële commissie inauguratie geeft vooralsnog minder…..
- Advocaten verdachte Chablani wraken kantonrechter Kuldip Si…..
- Vooraanstaande chirurg Dr. Ahmad Qandil gedood bij aanval o…..
- NDP-woordvoerder pleit voor gekozen districtscommissarissen…..
- Raghoebarsing: ‘Nieuwe regering moet uiterst zorgvuldig omg…..
- Roemer blijft governor Centrale Bank tot 2032..