Het deelnemersveld van de halve finales van de play-offs in de Suriname Major League is compleet. Na Robinhood en Transvaal hebben ook Inter Moengotapoe en PVV zich geplaatst bij de laatste vier.
De halve finales, die in een tweeluik worden afgewerkt, zijn zondag van start gegaan in het Dr. Ir. Franklin Essedstadion. Titelverdediger Robinhood neemt het op tegen PVV, terwijl Transvaal tegenover Inter Moengotapoe staat. De wedstrijden beginnen respectievelijk om half zes en acht uur ’s avonds. Op 9 juli worden de returnwedstrijden afgewerkt, met aanvangstijden van half zeven en negen uur ’s avonds. De finale staat gepland voor 12 juli.
Route naar de halve finalesDe route naar de laatste vier zag er dit jaar anders uit dan vorig seizoen, toen de top vier van de reguliere competitie zich rechtstreeks plaatste. Dit keer kwalificeerden alleen Robinhood en Transvaal zich rechtstreeks voor de halve finales door respectievelijk als eerste en tweede te eindigen. Rondewinnaars Inter Moengotapoe en PVV bereikten de halve finale via de kwartfinales, waarin zij over twee wedstrijden afrekenden met respectievelijk Voorwaarts en Notch.
Inter Moengotapoe had geen kind aan Voorwaarts. De club uit Marowijne zette de oudste vereniging van het land met een totaalscore van 5-0 opzij: het eerste duel werd met 3-0 gewonnen, gevolgd door een 2-0 zege in de return.
Ook PVV kende weinig moeite met Notch. De politievoetbalvereniging klaarde het grootste deel van de klus in de heenwedstrijd met een 4-1 overwinning en nam in de return genoegen met een 1-1 gelijkspel.
Historisch perspectiefVan de vier halve finalisten heeft alleen PVV nog geen landstitel op zijn naam staan. Robinhood jaagt op een recordverlengende 27ste titel, terwijl Inter Moengotapoe voor de elfde keer kampioen kan worden. Transvaal, dat met 17 hoofdprijzen vlak achter aartsrivaal Robinhood staat, hoopt op zijn eerste titel sinds het jaar 2000.
- AW en J wil betere aansluiting arbeidsmarkt en private sect…..
- Boldewijn waarschuwt voor gevolgen politieke ongediscipline…..
- Colombia onderschept eerste onbemande narco-onderzeeër, uit…..
- OM eist zeven jaar celstraf voor voorbereidingen drugstrans…..
- NPS-topper Ivanildo Plein: ‘Ik ben Brunswijk dankbaar dat h…..
- Doorbraak voor vrouwen in de politiek: Simons wordt eerste …..
- Deken: Rechtspraak is geen wedstrijd tussen partijen..
- Jennifer Simons voorgedragen als presidentskandidaat, Rusla…..
- Focus op jongeren en mentale gezondheid na covid-19 op OIC …..
- Brunswijk deed water bij de wijn, zegt Panka over president…..
- Surinamer in Israël over huidige toestand: ‘Schade is door …..
- Rechter Marjory Sanches: ‘Alleen door transparantie en open…..
- Sanches en Mahadew geïnstalleerd bij Hof van Justitie..
- Vastgoedsector Suriname niet op zwarte lijst: FIU ontkracht…..
- SRD zakt naar dieptepunt door overheidsuitgaven en onzekerh…..
- Deken van Orde van Advocaten roept autoriteiten op invullin…..
- Suriname debuteert op OIC Youth Capital 2025 in Marrakech..
- Brunswijk is nogsteeds vicepresident, concludeert Essed..
- ‘Yu Na Taa’ nieuwe song Latin King Johan Misiedjan..
- Ryaen La Rose: “Afro-Surinamers moeten wakker worden over w…..
- Het is tijd voor echte democratische hervorming in Suriname..