Een 25-jarige man, geïdentificeerd als L.S., is donderdagmiddag aangehouden nadat hij op twee verschillende locaties in Paramaribo een aanrijding veroorzaakte. De man, die niet in het bezit is van een geldig rijbewijs, sloeg na de eerste crash op de vlucht en veroorzaakte tijdens een politieachtervolging een tweede botsing.
De eerste aanrijding vond plaats ter hoogte van de kruising Havenlaan Zuid en de Van ’t Hogerhuysstraat. Toen surveillerende agenten ter plaatse kwamen, sloeg de veroorzaker op hoge snelheid op de vlucht. De politie zette direct de achtervolging in, die eindigde bij de Slangenhoutstraat.
Daar belandde de verdachte met zijn voertuig in de file, waardoor de politie hem kon benaderen. Nadat hij weigerde te stoppen, botste hij tegen zijn voorligger. De man kon vervolgens worden aangehouden en is overgebracht naar het politiebureau Herman Gooding.
Uit onderzoek bleek dat de man geen geldig rijbewijs heeft. Beide voertuigen liepen materiële schade op. L.S. krijgt boetes voor ‘rijden op zodanige wijze’ en ‘rijden over het rijwielpad’. Na overleg met het Openbaar Ministerie is hij in het belang van het onderzoek in verzekering gesteld.
De politie waarschuwt dat overtreders zich aan de wet moeten houden en niet moeten vluchten, aangezien dit extra boetes en gevolgen met zich meebrengt.
- Wie is technisch directeur EBS? Onduidelijkheid over opvolg…..
- Ontvlucht trio cellenhuis Santodorp zat vast wegens diefsta…..
- Eén van de vier ontvluchtte arrestanten weer aangehouden..
- TRANSITIE SLORDIGHEDEN EN ONTHULLINGEN..
- Opsporing militair Beeldsnijder..
- Ozzy Osbourne overleden aan hartstilstand..
- China bouwt onderzeese datacenters voor AI-revolutie.
- Louise Elisabeth Allen (86) Amsterdam 2-8-2025..
- Verkeersveiligheidsinstituut slaat alarm over verkeersongev…..
- Hoofdinspecteur en onderinspecteur politie opgesloten op ve…..
- Adhin: “Nog geen duidelijkheid over beëdiging Santokhi als …..
- Rudi Carl Kross..
- Gerda Helen Sandaal weduwe van Rudolph E. Biervliet..
- Alvin Nathaniël Praag..
- President Geerlings-Simons: ‘We beginnen aan een noodzakeli…..
- Ramautarsing: kracht economie bepaalt de koers..
- Groot aantal ambassadeurs reeds teruggeroepen..
- Nederlandse ambassadeur bespreekt versterking samenwerking …..
- Bronto Somohardjo vooralsnog niet opgeroepen door de politi…..
- Twee politieambtenaren in verzekering gesteld en één buiten….
- Jong talent bouwt slimme oplossingen op finale HackOmation …..