Een 25-jarige man, geïdentificeerd als L.S., is donderdagmiddag aangehouden nadat hij op twee verschillende locaties in Paramaribo een aanrijding veroorzaakte. De man, die niet in het bezit is van een geldig rijbewijs, sloeg na de eerste crash op de vlucht en veroorzaakte tijdens een politieachtervolging een tweede botsing.
De eerste aanrijding vond plaats ter hoogte van de kruising Havenlaan Zuid en de Van ’t Hogerhuysstraat. Toen surveillerende agenten ter plaatse kwamen, sloeg de veroorzaker op hoge snelheid op de vlucht. De politie zette direct de achtervolging in, die eindigde bij de Slangenhoutstraat.
Daar belandde de verdachte met zijn voertuig in de file, waardoor de politie hem kon benaderen. Nadat hij weigerde te stoppen, botste hij tegen zijn voorligger. De man kon vervolgens worden aangehouden en is overgebracht naar het politiebureau Herman Gooding.
Uit onderzoek bleek dat de man geen geldig rijbewijs heeft. Beide voertuigen liepen materiële schade op. L.S. krijgt boetes voor ‘rijden op zodanige wijze’ en ‘rijden over het rijwielpad’. Na overleg met het Openbaar Ministerie is hij in het belang van het onderzoek in verzekering gesteld.
De politie waarschuwt dat overtreders zich aan de wet moeten houden en niet moeten vluchten, aangezien dit extra boetes en gevolgen met zich meebrengt.
- Twee drugshaarden opgerold in Meerzorg; één verdachte aange….
- Parlementariër Plein continueert spreekuur om dichterbij vo…..
- Minister Pokie: “Geen enkele sociale uitkering stopgezetâ…..
- Tiener steekt vriend in brand na ruzie over adapter.
- President Simons spreekt districtscommissarissen: “Decentra…..
- President stelt tijdelijke werkgroep in voor urgente kwesti…..
- ‘Taboes blokkeren seksuele ontwikkeling jongeren met beperk…..
- NOB-manager Abdoelrahman: studenten maken onvoldoende gebru…..
- Monorath: vorige regering had liever nieuwe voertuigen kunn…..
- Misiekaba brengt spoedposten en Cubaanse artsen weer terug..
- VEEL WERK AAN DE WINKEL..
- Eleonora (Norine) Antoinette Georgetine Zeefuik-Homoet …..
- Israël voert bombardementen op Gaza-Stad op, ‘eerste fase’ …..
- Manhoef Robert (70) Paramaribo 18-8-2025..
- Journalist Valerie Fris ontvangt award voor verslaggeving r…..
- Bewoners Reeberg slaan alarm na oneigenlijke uitgifte landb…..
- PAHO meldt meer dan 12.000 gevallen van Oropouche-virus in …..
- Minister Ramsaran: “Leger klaar om bijdrage te leveren aan …..
- Volksgezondheid vraagt alertheid; stijging Oropouche-virusi…..
- Amerikaanse oorlogsschepen bij Venezolaanse kust.
- Vice-president bespreekt verkaveling Reeberg en leiding DVC..