Voormalig parlementariër Ricardo Panka (NDP) gaat mogelijk een diplomatieke functie vervullen. In een gesprek met D-TV Express en Suriname Herald bevestigt hij dat hij kandidaat is voor een ambassadeurspost in een bevriende natie. De regering werkt momenteel aan de invulling van diverse sleutelposities binnen het staatsapparaat, waaronder diplomatieke functies in het buitenland. Panka, die vijftien jaar actief was in De Nationale Assemblee, is een van de namen die daarbij genoemd worden.
“Er is mij meegedeeld dat er een positie voor mij is gereserveerd”, aldus Panka. Over het land waar hij naartoe wordt uitgezonden, wil hij nog niets kwijt. “Met mijn ervaring en opleiding kan ik in elk land worden ingezet. Dat is ook belangrijk bij dit soort functies.”
Tijdens zijn jaren in het parlement was Panka onder meer voorzitter van de vaste commissie voor Buitenlandse Zaken. Die achtergrond, gecombineerd met zijn langdurige ervaring in de wetgevende macht, maakt hem naar eigen zeggen, geschikt voor een diplomatieke rol. De officiële bekendmaking van zijn benoeming en het land van bestemming volgt binnenkort.
The post Ricardo Panka in beeld voor ambassadeurspost ..
- NPS-fractie levert uit maandelijkse bezoldiging SRD 120.000…..
- Rijstexport in het slop: Suriname dreigt gouden korrel te v…..
- Studie: Gevallen van leverkanker kunnen tegen 2050 bijna ve….
- Alleenstaande 91-jarige seniorenburger gekneveld; twee verd….
- Oranje naweeën..
- Politiebond dringt aan op nieuwe politie-uniformen en beter…..
- UNESCO eist bouwstop nieuwbouw assemblee en Yogh-parkeergar…..
- AfriCaribbean Trade and Investment Forum 2025 officially ki…..
- Cultuur als verdienmodel..
- Woning in Para afgebrand..
- Twee leden elite-eenheid KST aangehouden in spraakmakende z….
- Aanklacht Van den Bergh tegen accountant Braster ongegrond.
- Nieuwe apparatuur voor betere controle op antibioticaresist…..
- Man aangehouden voor verduistering gouden ketting van ex-vr…..
- De onzichtbare dwang van conformiteit..
- Gran krutu zal finale antwoord op slavernijexcuses Nederlan…..
- Travis Kelce zegt ‘vaarwel’ aan zijn lange haar..
- De prijs van goedgelovigheid in de Surinaamse maatschappij..
- Poetin verbiedt satanisme, maar duivel schuilt in de detail…..
- Fooi of verplichting? Discussie laait op over servicekosten…..
- Eddie Murphy plaagt zijn transformatie tot Inspector Clouse…..