De interne spanningen binnen de VHP lijken verder op te lopen, nu OW-minister Riad Nurmohamed fel uithaalt naar partijgenoot en fractieleider Asis Gajadien. In een korte reactie aan D-TV Express en Suriname suriname zei de bewindsman maandag dat hij “geen tijd heeft voor huichelaars”, doelend op Gajadien.
De opmerking volgt op stevige uitlatingen van Gajadien bij Apintie TV. Het assembleelid beschuldigde minister Nurmohamed ervan nalatig en koppig te zijn in de aanpak van wegen in deplorabele staat, wat volgens hem mede heeft bijgedragen aan het verlies van VHP-stemmen bij de recente verkiezingen.
Gajadien ging verder door te stellen dat Nurmohamed geprobeerd heeft zijn integriteit in diskrediet te brengen. “Ik daag de minister uit: als hij niet snel met concrete feiten komt over wat zich zogenaamd heeft afgespeeld, dan noem ik het een laffe daad – zoals altijd,” zei hij.
Nurmohamed wees de aantijgingen resoluut van de hand en stelde dat Gajadien, als parlementariër en lid van de begrotingscommissie, mede verantwoordelijk is voor het beleid van het ministerie. Volgens hem probeerde de fractieleider projecten naar zich toe te trekken, maar werd daarin niet meegegaan.
Ondertussen laat Gajadien weten dat hij tot nu toe heeft geprobeerd de situatie intern op te lossen: “Ik kan ook boekjes opengooien… maar ik strijd zolang we mensen kunnen corrigeren.”
- Natio-verdediger Paal verruilt Engelse competitie voor Turk…..
- Einde tijdperk Santokhi: exit Chan en Mel..
- AWJ lovend over minister MacAndrew: ‘De mens stond altijd c…..
- Bastille Day: President Santokhi prijst Franse vriendschap …..
- Drie arrestanten ontsnappen uit cellenhuis politiebureau Ui…..
- Verdachte aangehouden ter zake overtreding Vuurwapenwet..
- Politica Roopram: ‘Mensen willen het verschil voelen in hun…..
- Vooruitzicht op een nieuw politiek tijdperk in Suriname..
- Riad Nurmohamed: “Ik heb geen tijd voor huichelaars”..
- Santokhi bedankt bedrijfsleven voor samenwerking..
- BESCHOUWING: Bestuurlijke wanorde van Santokhi..
- Suriname–Servië Kamer van Koophandel tekent strategisch akk…..
- Veiligheid, logistiek en communicatie centraal bij inaugura…..
- Mooie ochtend met onweersbuien in de middag..
- Donderdag overdracht ministeries aan nieuwe ministers..
- Drie opgesloten na drugsinval Nickerie..
- Van generaal tot president: Buhari met eerbetoon begraven..
- Frankrijk wil fors bezuinigen: 44 miljard aan besparingen, …..
- Winston Rinaldo Rijssel (50) Amsterdam Nederland 9-7-202…..
- Winston Rinaldo Rijssel (50) Amsterdam Nederland 9-7-202…..
- Raghoebarsing tegen nieuwe regering: luister naar het IMF a…..