PARAMARIBO — Waarnemend directeur Radjesh Radjkoemar van de Regionale Gezondheidsdienst (RGD) heeft tijdens een kennismakingsbezoek een presentatie gehouden voor minister André Misiekaba van Volksgezondheid, Welzijn en Arbeid. Het doel was om de bewindsman en zijn team een overzicht te geven over de huidige situatie van de RGD, de strategische doelen en het beleid voor de komende jaren, meldt VWA vrijdag in een persbericht.
Radjkoemar ging onder meer in op de huidige bezetting van de stichting, het patiëntenbestand, het strategisch managementbeleid en het financiële beleid. Er werd aandacht gevraagd voor de financiële situatie met betrekking tot het honorarium van de RGD, de toekenning van de begroting en het financiële beleid vanuit de overheid, maar ook de braindrain van artsen.
“Tijdens een SWOT-analyse werden de sterktes, zwaktes, maar ook de kansen en bedreigingen in kaart gebracht”
Het beleid voor de komende jaren, waarbij kwaliteitsverbetering van de gezondheidszorg en het geleidelijk afbouwen van de financiële afhankelijkheid van het VWA moet plaatsvinden, werd ook besproken. Radjkoemar en beleidsadviseur Koendjibiharie presenteerden daarbij een SWOT-analyse waarbij de sterktes, zwaktes, maar ook de kansen en bedreigingen in kaart werden gebracht.
Na de presentaties werd er breedvoerig gesproken over de knelpunten binnen de stichting, meldt VWA in het persbericht. Behalve Radjkoemar en Koendjibiharie bestond de RGD-delegatie uit verpleegkundig directeur Steven Tell en financieel directeur Raoel Amirkhan.
- Pamela Anderson en Liam Neeson zorgen voor speculatie..
- Priyanka Chopra mogelijk terug in Bollywood met ‘Love &…..
- IDB wijst op contractbreuk Suriname bij uitvoering vonnis V…..
- Dagblad Suriname, maandag 4 augustus 2025..
- Essed: helft ministersteam lijkt geschikt..
- Populistische liefdadigheid bij gebrek aan armoedebeleid..
- Cultuur, regen en ritme kleuren festivalweekend in Nickerie..
- Geef slachtoffers een stem in de rechtszaal..
- Driedaags Festival De Guianas gehouden in Nickerie..
- Militairen en leden KPS sluiten meertalige taaltraining suc…..
- Vooruitgang in samenwerking tussen Caribisch gebied en Afri…..
- GERHARDINA PAULINA WOLFF (100) Paramaribo 28-7-2025..
- ‘NPS fractiefonds lost niets op’..
- Geld en cocaïne gestolen bij politie..
- Grassalco wil export uitbreiden binnen de Caribische regio..
- TCT moet gebouw Jaggernath Lachmonstraat ontruimen door eno…..