A20-voorzitter Steven Reyme zegt dat Surinamers moeten afrekenen met de verdeel-en-heerspolitiek. De tijd waarin er wordt gekeken naar partijbelang moet plaatsmaken voor het belang van de totale samenleving. “Weg ermee!”, riep hij de aanwezigen toe tijdens een vergadering van de partij met sympathisanten in Saramacca.
Reyme stelt dat A20, die samen met DOE en PRO de verkiezingen ingaat, al geruime tijd strijdt tegen fundamenteel onrecht. Elke regering die door het volk wordt gekozen, moet volgens hem randvoorwaarden creëren voor onder meer onderwijs, gezondheidszorg, veiligheid en woningbouw. Het volk moet niet bedelen, aangezien de regering verplicht is om voor deze zaken te zorgen. De samenleving moet geen politici meer accepteren die alleen hun eigen groep faciliteren. “Wan tra fas de”, aldus Reyme.
A20 wil randvoorwaarden scheppen waarbij armoede direct wordt aangepakt. Zodra de basisvoorzieningen aanwezig zijn, zal het volk het automatisch beter hebben. De juiste mensen moeten op de juiste plekken worden geplaatst.
Mensen zonder de juiste competenties mogen niet verwachten dat ze hoge functies bekleden. Jongeren moeten ook niet denken dat ze automatisch een overheidsbaan krijgen. De partij wil ontwikkelingen op gang brengen zodat de gemeenschap kan bijdragen aan de toekomst van het land.
Reyme pleit ervoor dat deskundigen worden samengebracht voor een technisch kabinet. Als de partij niet voldoende experts heeft, zal er gekeken worden naar Surinamers buiten de partij om het land op te bouwen. Hij riep de aanwezigen op hard te werken als garantie dat het beter zal gaan met Suriname. De A20-voorzitter merkte op dat geen enkel land Suriname daarbij zal helpen.
- Francina Overman (90) Paramaribo 4-3-2025..
- Guyana wil blokkade verkiezingsplannen Venezuela in Esequib…..
- Dringende roep om een kenniscentrum voor goed bestuur; same…..
- Kosten-batenanalyse grondconversie nog niet gemaakt..
- Olieprijzen dalen door tarieven en OPEC-besluit..
- Invoerrechten op auto’s tijdelijk opgeschort na klach…..
- Dolly Partons echtgenoot Carl Dean overleden op 82-jarige l…..
- Rijswijkse moorden: Een Vergeten Hoofdstuk uit de geschiede…..
- Sociale uitkeringen in 5 jaar tijd gestegen van SRD 500 mil…..
- Anunja ‘Mi Wini’ Litanie wil stem zijn van vrouw die te mak…..
- Russische “absorptie” van Oekraïners: een oorlo…..
- VLS-leider Vishnudatt: “De nieuwe politiek geeft anderen de…..
- Bruggenbouwers in 2025: Surinaamse jongeren gaan voor een n…..
- Padiecrisis in Guyana en invloed hiervan op Nickeriaanse bo…..
- US$ 60 miljoen aan projecten Volksgezondheid in uitvoering..
- Busje vliegt in brand in Nickerie..
- Broers gearresteerd voor verschillende strafbare feiten..
- Nog té weinig ordehandhavers voor de verkiezingen; sollicit…..
- Verkiezingsthema’s en herkenning politieke partijen op weg …..
- Biza en dc’s zetten laatste stappen richting eerlijke verki…..
- VSB tikt cruciale vraagstukken aan tijdens paneldiscussies..