A20-voorzitter en tevens assembleelid Steven Reyme is hoopvol gestemd over de nieuwe regering die aanstaande woensdag aantreedt. Volgens hem zijn de eerste stappen naar verandering gezet, en is het van belang dat het kabinet zich houdt aan de beloften die aan het volk zijn gedaan.
Reyme gelooft dat het beter zal gaan met Suriname als alle actoren, inclusief de oppositie, zich constructief opstellen en het landsbelang centraal stellen. A20 maakt deel uit van de nieuwe regeercoalitie onder leiding van president-elect Jennifer Geerlings-Simons.
In gesprek met ATV stelt de politicus dat Suriname zich op een historisch kruispunt bevindt. “Wat vijftig jaar lang is misgegaan, mag zich niet meer herhalen,” benadrukt hij. Reyme geeft aan graag zitting te willen nemen in de vaste commissie Onderwijs. Volgens hem moet het onderwijsveld een nationale aanpak krijgen en niet uitsluitend worden gezien als verantwoordelijkheid van de regering.
Ook de vaste commissie Sociale Zaken en Volkshuisvesting spreekt hem aan. Als eenmansfractie beseft hij dat zijn participatiemogelijkheden beperkt zijn, maar hij noemt eveneens Defensie als een commissie waarin hij graag actief wil zijn. “De militair verdient meer waardering en een helder bevorderingsplan,” aldus Reyme.
- Reactie op Tsang: Feiten verdraaien is geen leiderschap..
- OKB zal verkiezingen 2025 bindend verklaren..
- Sharon Balkaran: ‘We did it’..
- Volksgezondheid ondertekent overeenkomst voor digitale onde…..
- Toekomst Corantijnbrug onzeker door nasleep verkiezingen Su…..
- Cubaanse migratiestromen verschuiven: Guyana aantrekkelijk,…..
- Surinames Walker-1 bij wereldwijde top van olieboringen in …..
- John Brewster: ‘Mijn boek is bedoeld om de Surinamers wakke…..
- 160 poliklinieken op weg naar digitalisering..
- Vierde verdachte meldt zich in ripzaak Sun Parklaan..
- Verjaardagswens Venetiaan is dat Suriname stappen vooruit m…..
- Afreximbank lanceert $5 miljard fonds voor Suriname..
- Women in Agriculture beurs viert vrouwelijke kracht in land…..
- Digitale ondersteuning voor huisartsen: Volksgezondheid ver…..
- Israel verbergt zijn misdaden niet langer. In Gaza voert he…..
- Asabina benadrukt noodzaak tot eerlijke en effectieve belas…..
- Staatsolie sluit strategische deal met Petronas voor diepze…..
- Twee verdachten aangehouden in zaak Sunparklaan..
- Verschuiving naar ondiep water: Macaw-1 boorput zet Demerar…..
- Nieuw te vormen coalitie tekent binnenkort concreet regeerp…..
- Sieraden buitgemaakt op recreatieoord..