A20-voorzitter en tevens assembleelid Steven Reyme is hoopvol gestemd over de nieuwe regering die aanstaande woensdag aantreedt. Volgens hem zijn de eerste stappen naar verandering gezet, en is het van belang dat het kabinet zich houdt aan de beloften die aan het volk zijn gedaan.
Reyme gelooft dat het beter zal gaan met Suriname als alle actoren, inclusief de oppositie, zich constructief opstellen en het landsbelang centraal stellen. A20 maakt deel uit van de nieuwe regeercoalitie onder leiding van president-elect Jennifer Geerlings-Simons.
In gesprek met ATV stelt de politicus dat Suriname zich op een historisch kruispunt bevindt. “Wat vijftig jaar lang is misgegaan, mag zich niet meer herhalen,” benadrukt hij. Reyme geeft aan graag zitting te willen nemen in de vaste commissie Onderwijs. Volgens hem moet het onderwijsveld een nationale aanpak krijgen en niet uitsluitend worden gezien als verantwoordelijkheid van de regering.
Ook de vaste commissie Sociale Zaken en Volkshuisvesting spreekt hem aan. Als eenmansfractie beseft hij dat zijn participatiemogelijkheden beperkt zijn, maar hij noemt eveneens Defensie als een commissie waarin hij graag actief wil zijn. “De militair verdient meer waardering en een helder bevorderingsplan,” aldus Reyme.
- Suriname tekent statuut OIC Labour Centre in Istanbul..
- Verbod vervreemding Surinaams grondgebied..
- Multidisciplinaire Werkgroep presenteert tussentijdsverslag…..
- Technische storing operatieafdeling Diakonessenhuis..
- Speelbal ligt bij president om Parmesar te beëdigen tot oud…..
- Korpsleiding: bevorderingsbeschikking Amoksi was politiek b…..
- Geen operaties en bevallingen mogelijk in Diakonessenhuis..
- Winkels Paramaribo en Wanica betrapt op verkoop vervallen p…..
- Brunswijk tekent alsnog regeerakkoord: Geen extra posities …..
- RADELOOS EN OF REDDELOOS..
- Saipem zal voor Gran Morgu-project lokale lassers opleiden..
- Reactie op uitspraken NDP voorzitter Jennifer Simons..
- Drive-by shooting aan de Kwartetstraat: man in buik geraakt..
- Surinames bijdrage aan mondiale klimaatbeleid belicht op ex…..
- VHP: Simons houdt communicatielijnen gesloten..
- VHP uit zorgen over opstelling NDP: Simons weigert om met V…..
- Suriname versterkt klimaatpartnerschappen op Expo Osaka 202…..
- Simons bevestigt: Brunswijk wordt vicevoorzitter DNA..
- Hooggerechtshof VS staat deportatie van migranten naar derd…..
- Amoksi handelt buiten bevorderingsregels om — korpsleiding …..
- Regeerakkoord definitief getekend door zes partijen; samenw…..