Gisteren zijn de ressortsraadsleden van het ressort Kabalebo in het district Sipaliwini beëdigd. De beëdiging van de leden vond plaats door de districtscommissaris van het bestuursressort Kabalebo, Ashvin Nageswar. Tijdens de afgelopen verkiezingen op ressortsniveau werden in bovengenoemd district elf personen gekozen. Uit deze groep zijn 7 leden van de Nationale Democratische Partij. De Abop behaalde 2 zetels, terwijl de NPS en de VHP elk één zetel in de wacht sleepten.
Voor de NDP zullen de volgende leden in de ressortsraad zitting nemen: Suzanne Samuels, Richard Hendricks, Helen Vanlenzuela, Celestine Valenzuela, Jeesen Lingaard, Felena Lingaard en Jessica Aroepa. De Abop wordt vertegenwoordigd door: Jessica Henry en Cortessa Simon, terwijl voor de NPS en VHP respectievelijk Romelia Lewis en Luciano Bronne zitting nemen in de raad.
Aansluitend aan de beëdiging werd de verkiezing van het nieuw bestuur gehouden. Bij deze verkiezing zat het oudste lid in jaren, Mevr. Helen Valenzuela, de vergadering voor. Bij de verkiezingen werden de leden Suzanne Samuels en Richard Hendricks bij acclamatie gekozen als respectievelijk voorzitter en ondervoorzitter van de ressortsraad. Als eerste secretaris en tweede secretaris werden respectievelijk Jessica Aroepa en Felena Lingaard gekozen. De rol van penningmeester zal vervuld worden door Romelia Lewis, eerste penningmeester, en Luciano Bronne, 2e penningmeester. Allen bij acclamatie gekozen.
In de felicitatieboodschappen van de kapitein van Washabo en de burgervader werd benadrukt dat de niewbakken leden op de eerste plaats ten dienste staan van de gemeenschap. Zij zullen zich dan ook moeten inzetten voor het resort dat zij vertegenwoordigen. Dit ongeacht politieke kleur. Verder wensten zij de ressortsraad veel success in het uitvoeren van de aan hun opgelegde taak en gaven de toezegging uit te kijken naar een goede samenwerking in het belang van de gemeenschap.
- Trump geland op Schiphol, onderweg in ‘The Beast’ naar dine…..
- IOL-directeur: “Wekelijks diploma’s valideren voor vertrekk…..
- Suriname ondertekent toetreding tot OIC Labour Centre..
- Chan in de cel?..
- Trump herbevestigt wapenstilstand tussen Iran en Israël..
- Ministerie AWJ en bonden sluiten akkoord over betere arbeid…..
- Behoud gebouwd erfgoed..
- Coalitie was vooraf op de hoogte van Brunswijks voorbehoud …..
- OKB verklaart verkiezingsuitslag 2025 bindend..
- KPS houdt persconferentie over aanpak criminaliteit..
- Paniek aan de Goede Verwachtingweg na schietpartij uit rijd…..
- Suriname schittert op National Day Expo 2025 Osaka..
- Elias hamert op brede maatschappelijke discussie over olies…..
- Reactie op: Nieuwe parlementaire zittingsperiode start op 3…..
- Natio is klaar voor het WK – nu de FIFA nog..
- Digitale ID wordt verplicht gesteld bij overheidsdiensten..
- Suriname in de schijnwerpers op ‘Caribbean Experience 2025’…..
- Drones richten schade aan op Iraakse militaire bases..
- Chan Choenni bundelt 150 jaar Hindostaanse geschiedenis in …..
- Nieuwe raketaanval vanuit Iran ondanks wapenstilstand: Isra…..
- Surinaamse vlag wappert trots in Osaka: Sranan Dey brengt E…..