Gisteren zijn de ressortsraadsleden van het ressort Kabalebo in het district Sipaliwini beëdigd. De beëdiging van de leden vond plaats door de districtscommissaris van het bestuursressort Kabalebo, Ashvin Nageswar. Tijdens de afgelopen verkiezingen op ressortsniveau werden in bovengenoemd district elf personen gekozen. Uit deze groep zijn 7 leden van de Nationale Democratische Partij. De Abop behaalde 2 zetels, terwijl de NPS en de VHP elk één zetel in de wacht sleepten.
Voor de NDP zullen de volgende leden in de ressortsraad zitting nemen: Suzanne Samuels, Richard Hendricks, Helen Vanlenzuela, Celestine Valenzuela, Jeesen Lingaard, Felena Lingaard en Jessica Aroepa. De Abop wordt vertegenwoordigd door: Jessica Henry en Cortessa Simon, terwijl voor de NPS en VHP respectievelijk Romelia Lewis en Luciano Bronne zitting nemen in de raad.
Aansluitend aan de beëdiging werd de verkiezing van het nieuw bestuur gehouden. Bij deze verkiezing zat het oudste lid in jaren, Mevr. Helen Valenzuela, de vergadering voor. Bij de verkiezingen werden de leden Suzanne Samuels en Richard Hendricks bij acclamatie gekozen als respectievelijk voorzitter en ondervoorzitter van de ressortsraad. Als eerste secretaris en tweede secretaris werden respectievelijk Jessica Aroepa en Felena Lingaard gekozen. De rol van penningmeester zal vervuld worden door Romelia Lewis, eerste penningmeester, en Luciano Bronne, 2e penningmeester. Allen bij acclamatie gekozen.
In de felicitatieboodschappen van de kapitein van Washabo en de burgervader werd benadrukt dat de niewbakken leden op de eerste plaats ten dienste staan van de gemeenschap. Zij zullen zich dan ook moeten inzetten voor het resort dat zij vertegenwoordigen. Dit ongeacht politieke kleur. Verder wensten zij de ressortsraad veel success in het uitvoeren van de aan hun opgelegde taak en gaven de toezegging uit te kijken naar een goede samenwerking in het belang van de gemeenschap.
- Muziekproject ‘Dedication’ biedt jongeren in detentie nieuw…..
- Afobakaweg levensgevaarlijk bij regenval: “Autoriteiten doe…..
- Lijn van geneeskrachtige kruiden toe aan export..
- Sneeuwwitje en de vijf hofdwergen..
- Vijftiende editie Carifesta: ‘We moeten het unieke dat Suri…..
- NDP heeft geprofiteerd van Hindoestaanse kiezers..
- Aardig wat regen voorspeld op deze zaterdag..
- Vijfde editie van Oil & Gas Summit groter en biedt bred…..
- Studente miste rampvlucht van Air India door file op weg na…..
- Humbert Harold Wensly Pocornie (74) Amsterdam 8-6-2025..
- Israël en Iran wisselen raketaanvallen uit, angst voor esca…..
- Steven Reyme: “Uitgelekte missives een klap in het gezicht …..
- Sandrina Hunsel helpt Condor spanning terugbrengen in vrouw…..
- Heraccreditatieproces gestart voor FHR MPA-programma..
- Zorgen geuit over oliesector tijdens World Ocean Week 2025..
- PRO-ondervoorzitter Nibte kritisch over VHP: ‘Democratie is…..
- Suriname op drempel van historisch leiderschap door vrouw..
- 50% aandeel Kersten in Comport markeert nieuwe fase voor Su…..
- Koers blijft stijgen: Landbouwers in nood, consumenten voel…..
- Nieuwe generatie jonge leiders wordt klaargestoomd..
- Kassier verdacht van verduistering €110.000 en US$30.000; b…..