Tekst en beeld
PARAMARIBO — “We gaan een andere dag moeten praten. We moeten nog wat zaken regelen, nu even geen interview”, zei voorzitter Hugo Linga van de Democratische Unie Suriname (DUS) tegen de Ware Tijd voordat hij vertrok. Hoofdbestuursleden en sympathisanten van DUS zijn zaterdag teleurgesteld van het KKF-terrein vertrokken, nadat hun registratie werd aangehouden door het Centraal Hoofdstembureau (CHS).
Naar de Ware Tijd verneemt is de volmacht, die zou worden ingediend, niet in overeenstemming met de statuten die zijn gebruikt bij de inschrijving van de partij bij het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB), terwijl dat wel het geval moet zijn. Na een korte schorsing, waarbij leden van het CHS zich hebben gebogen over dit vraagstuk, deelde voorzitter Lilawatie Punwasi de partij mee dat het proces voorlopig wordt stopgezet, totdat de overige stukken in orde zijn.
“We moeten nog wat zaken regelen, nu even geen interview”DUS-voorzitter Hugo Linga
“U heeft tot en met maandag 24 februari tot en met drie uur namiddag de tijd om zaken in orde te maken en terug te komen. U krijgt al de stukken terug, u krijgt de volmacht, het bewijs van registratie en uw naam en logo terug van ons”, hield Punwasi Linga en hoofdbestuurslid Christel Kwasiba voor. Bij de speciale helpdesk van het CHS werd het tweetal verder ingelicht over de zaken die nog in orde moeten komen, waarna ze terneergeslagen de plek verlieten. Kwasiba verzekerde dat DUS zondag terugkomt voor de inschrijving.
- Trumps ontmanteling van USAID stremt zuurstof- en hiv-medic…..
- Ramadhin twijfelt aan ethische gedragscode NDP door ongefun…..
- Meteodienst: Kans op lichte buien..
- Joodse Gemeenschap Verzet Zich Tegen Etnische Zuivering in …..
- Vicepresident Brunswijk: “President Santokhi stopte brandst…..
- Parmessar: VKI enig lab voor keuring voedsel uit India..
- Kantonrechter oordeelt: CBB moet homo-stellen inschrijven i…..
- BESCHOUWING — Hoogmoed in boekvorm..
- Verontwaardiging over negatief advies dc Kabalebo op gemeen…..
- Bouw van twee high-rise overheidsflats in voorbereiding..
- Amoksi: Anti-corruptie wet in lijn brengen met VN-verdrag..
- Regeringsraad stelt financiële middelen beschikbaar voor ge…..
- Zanger Lava veert sterk terug met ‘Konde’..
- Krijgsraad twee nieuwe leden rijker..
- Dwangsommen tegen GBB lopen op tot in de miljoenen..
- 597 Netwerken: Verplichte vermogensregistratie en strikte e…..
- Krijgsraad aangevuld met twee leden..
- Hier zijn de uitslagen van de voetbalwedstrijden op 13 febr…..
- Santokhi: “Minister van Financiën kijkt naar mogelijkheden …..
- Binnenlandse verkiezingsmissie succesvol afgerond..
- Sanders Waarschuwt: Musk en Trump Centraliseren Macht op Au…..