Tekst en beeld
PARAMARIBO — “We gaan een andere dag moeten praten. We moeten nog wat zaken regelen, nu even geen interview”, zei voorzitter Hugo Linga van de Democratische Unie Suriname (DUS) tegen de Ware Tijd voordat hij vertrok. Hoofdbestuursleden en sympathisanten van DUS zijn zaterdag teleurgesteld van het KKF-terrein vertrokken, nadat hun registratie werd aangehouden door het Centraal Hoofdstembureau (CHS).
Naar de Ware Tijd verneemt is de volmacht, die zou worden ingediend, niet in overeenstemming met de statuten die zijn gebruikt bij de inschrijving van de partij bij het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB), terwijl dat wel het geval moet zijn. Na een korte schorsing, waarbij leden van het CHS zich hebben gebogen over dit vraagstuk, deelde voorzitter Lilawatie Punwasi de partij mee dat het proces voorlopig wordt stopgezet, totdat de overige stukken in orde zijn.
“We moeten nog wat zaken regelen, nu even geen interview”DUS-voorzitter Hugo Linga
“U heeft tot en met maandag 24 februari tot en met drie uur namiddag de tijd om zaken in orde te maken en terug te komen. U krijgt al de stukken terug, u krijgt de volmacht, het bewijs van registratie en uw naam en logo terug van ons”, hield Punwasi Linga en hoofdbestuurslid Christel Kwasiba voor. Bij de speciale helpdesk van het CHS werd het tweetal verder ingelicht over de zaken die nog in orde moeten komen, waarna ze terneergeslagen de plek verlieten. Kwasiba verzekerde dat DUS zondag terugkomt voor de inschrijving.
- KPS voert Operatie Blitz uit..
- Suriname evalueert corruptiebestrijding tijdens UNCAC revie…..
- Illegale vissers aangehouden, vergunninghouders betalen fik…..
- Twee Guyanezen aangehouden na drugsinval Ladesmastraat..
- Sollicitaties voor Ordedienst verkiezingen 2025 begonnen..
- OPTSU wordt sterke optie voor Surinaamse kiezers..
- Guyanese vissers opereerden met vervallen vergunningen derd…..
- Kinderen Mytylschool volgen spoken word en dansworkshops..
- Verzoek invrijheidstelling Jongaman in strafzaak Bordo afge…..
- DA’91 slaat alarm: ‘Onze soevereiniteit staat op het sp…..
- Politiebureau Nieuwe Haven vernoemd naar inspecteur Herman …..
- Sollicitatie ordedienst voor stembureaus begonnen..
- Politiebureau Nieuwe Haven vernoemd naar vermoorde inspecte…..
- SLM keert terug naar Cayenne..
- Surinaamse en Belgische delegaties bespreken toekomst van z…..
- Suriname moet illegale migranten terugnemen, alleen dan vis…..
- Mathoera: ‘We bezuinigen, maar onze militairen blijven stan…..
- Asabina lijsttrekker BEP; meerdere kandidaten bekend..
- Politie Regio West onderzoekt zaak van illegale visserij en…..
- Joyce Amarello-Williams lijsttrekker nieuwe politieke organ…..
- Politieke partijen verrast door strenge CBvS-eisen voor waa…..