De Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM) voert de regionale vluchten voorlopig uit met één Boeing B737-800. Normaal onderhoudt de maatschappij haar regionale route met twee toestellen, maar door een geplande en verplichte onderhoudsbeurt is één van de vliegtuigen voor langere tijd uit de roulatie.
SLM laat weten dat deze onderhoudsbeurt noodzakelijk is om te blijven voldoen aan de strenge veiligheidsnormen binnen de luchtvaartsector. Door het tijdelijk inzetten van slechts één toestel, wordt het regionaal vliegschema aangepast uitgevoerd. De maatschappij benadrukt dat ondanks de gewijzigde schema’s, de veiligheid van passagiers, bemanning en operaties altijd vooropstaat.
De afgelopen twee weken had SLM reeds te maken met technische uitdagingen binnen de vloot, wat eveneens invloed had op de operatie. Passagiers worden tijdig geïnformeerd over aangepaste vertrek- en aankomsttijden, zowel rechtstreeks via SLM als via reisagenten. De maatschappij roept reizigers op om ervoor te zorgen dat zij een correct e-mailadres hebben geregistreerd bij hun boeking, zodat alle communicatie goed verloopt.
The post Regionale vluchten SLM aangepast wegens onderhoudsbeurt ..
- Man sterft tijdens afspraak in pension Paramaribo..
- Illegale visserij op Surinamerivier: Kapitein en bemanning …..
- Rome en de wereld nemen afscheid van paus Franciscus..
- Nickeriestraat..
- Brand verwoest leegstaande woning aan Laterietweg, buren on…..
- Goudzoekers overvallen in goudput van Nassau..
- Hans Breeveld: problemen rond de verkiezingen is geen nieuw…..
- Surinaamse damwereld neemt afscheid van damtopper Ronald Ro…..
- Ga met elkaar in debat voor een sterker Suriname..
- Diaspora debat..
- Interieurverzorgster veroordeeld voor diefstal sieraden en …..
- Onbegrip groot bij advocaat Nibte over verdwenen kiezerslij…..
- Begrafenis paus Franciscus trekt duizenden mensen..
- Leden Medisch Tuchtcollege en advocaat-generaal Hof van Jus…..
- Rusland: “Pak je biezen en vertrek naar Nederland als je te…..
- Gezin verliest alles bij hevige woningbrand..
- Wet Ruimtelijke Ordening voor duurzame inrichting Suriname..
- OAS-waarnemers tijdens verkiezingen gegarandeerd..
- Sylva Koemar: “Leescultuur leeft, maar boeken worden duurde…..
- Intergenerationeel Trauma en PTSS onder Surinaamse Nederlan…..
- Benoeming advocaat-generaal Mahadew belangrijke stap in ver…..