Het Regio Bijstand Team-West heeft op zaterdag 9 maart 2025 de 41-jarige J.B., meergenoemd “Tapo”, ter zake poging doodslag en bedreiging aangehouden.
De slachtoffers Y.M.F. (36) en C.D. (27) deden op woensdag 19 februari 2025 aangifte ter zake bij politie van het bureau Corantijnpolder. Naar zeggen van de aangevers bevonden zij zich op dinsdag 18 februari 2025 bij een winkel aan de Sroerkieweg in Nickerie, toen de verdachte J.B. in gezelschaap van twee andere mannen de winkel betrad. Op een bepaald moment ontstond er een woordenwisseling tussen Y.M.F. en J.B., waarna laatstgenoemde de plek verliet. Kort daarna keerde hij echter terug, gewapend met een vuistvuurwapen, waarmee hij ter plekke schoten op de aangevers loste. C.D. zag kans weg te komen, terwijl de verdachte de aangever Y.M.F. tot zijn woning achterna ging en ter hoogte van diens woning nog een schot loste. Y.M.F. wist zich in veiligheid te brengen door zich in zijn woning schuil te houden, waardoor de verdachte de plaats verliet.
De verdachte J.B. wist enige tijd uit handen van de politie te blijven, maar werd op 9 maart 2025 door het RBTW in de omgeving van zijn woonadres aan de Skoerkieweg in Nickerie aangehouden en overgedragen aan de afdeling Recherche-West. Bij het onderzoek door de politie werden patroonhulzen op beide locaties aangetroffen en in beslag genomen. Het vuurwapen is vooralsnog niet achterhaald.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte J.B. hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
Regio Bijstand Team-West houdt verdachte van schietincident in Nickerie aan Korps Politie Suriname.
- Guyana in hoogste staat van paraatheid na Venezolaanse mari…..
- Politie Apoera neemt brandstof, sigaretten en gascilinders …..
- Verdachte voor gepleegde inbraken en diefstallen ingesloten..
- ‘Aparte atmosfeer’ kan leiden tot samenwerking tussen NDP e…..
- China vormt uitdaging voor Trumps invloed in Zuid-Amerika..
- CDS geeft invulling aan beroependag Sarasvatischool..
- Jonge ondernemers willen band tussen Guyana en Suriname ver…..
- Dc Bhola neemt maatregelen tegen ondernemers die straten bl…..
- Schaarste aan intellect in de politiek..
- Personeel CDS betrokken bij ernstig verkeersongeval..
- UNICEF en PAHO organiseren training over suïcide rapportag…..
- Verkiezingsthema’s en herkenning politieke partijen op weg …..
- CDS-medewerkers betrokken bij ernstig verkeersongeval..
- Shemar Rier nieuwe voorzitter Jeugdraad Suriname..
- Amateurisme en/of naïviteit?..
- Ori in Newsweek: onderwijs, cultuur en internationale samen…..
- Erkenning profleague..
- Assembleelid Plein: “Gregory Rusland wordt president”..
- Jörgen Raymann: ‘Kijk anders naar diversiteitsbeleid’..
- Suriname heeft te veel rijkdom om armoede te moeten ervaren…..
- Strafzaak Kromosoeto en Hew A Kee 21 maart weer op de rol..