Het ministerie van Financiën en Planning heeft goedkeuring gekregen om financiële middelen beschikbaar te stellen voor gemeenschapsprojecten, waaronder de vernieuwing van schoolborden en het “Fiscal Sustainability Program for Economic Development”. Daarnaast is financiering toegekend aan de sportcommissie onder leiding van presidentieel adviseur Alven Roosveld.
Ook zijn 181 aanvragen voor grondconversie goedgekeurd. De besluiten zijn gisteren genomen tijdens de regeringsraadsvergadering. Een belangrijk onderwerp tijdens de vergadering was de zaak rond minister Delano Landvreugd van Binnenlandse Zaken. President Santokhi maakte bekend dat het perceel, eerder toegekend aan de “Excellence Topsport Talentschool”, terugkomt in staatsbezit.
Minister Landvreugd heeft hiermee ingestemd en de procedure voor prijsgeving is inmiddels ingezet. Het ministerie van Grondbeleid en Bosbeheer heeft op 12 februari een verzoekschrift van de stichting ontvangen en verwacht de afronding van de procedure binnen de week. Daarnaast heeft de president een onderzoek ingesteld naar de reden waarom het perceel in 2014 aan de staat werd overgedragen tegen een compensatie van SRD 1.075.289,10.
Verder hielden CEO Annand Jagesar van Staatsolie en deskundigen van het ministerie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (Sozavo) een presentatie. Jagesar bracht de regering op de hoogte van de laatste ontwikkelingen rond Blok 52, terwijl Sozavo onder leiding van onderdirecteur Financieel Beheer Naomi Tobi de uitdagingen binnen het ministerie en de voortgang van sociale uitkeringen besprak.
President Santokhi benadrukte dat alle genomen besluiten moeten bijdragen aan het welzijn van de gehele Surinaamse samenleving.
- “Netanyahu is onze grootste, rampzalige president van…..
- Shimara Jap in top 10 verkiezing Miss Universe Zuid-Holland…..
- Praten over epilepsie: Taboes doorbreken en stigma’s vermin…..
- Chinese deskundigen trainen Surinaamse agrariërs..
- Peggy Bouterse en Piet Wortel mogelijk getuigen in strafzaa…..
- Volksgezondheid slaat alarm over dengue..
- Nederland helpt bij voorbereiding erfgoed wetgeving..
- Geen werkvergunning vereist voor ondernemers..
- Minister Kuldipsingh vastbesloten corruptie te bestrijden..
- DIS-directeur Armaketo: “Tijd voor actie na succesvolle sum…..
- EBS: Stroomtarieven niet verhoogd; levering kookgas vertraa…..
- Romain Maurice Pipelers..
- Gaslevering met paar dagen vertraagd..
- Stroomtarieven niet verhoogd, meldt EBS..
- Gasboot is verlaat..
- Derde opeenvolgende DNA-vergadering afgeblazen vanwege quor…..
- Nizam Faisel Ali Khan Kallan..
- Ramsaran vs Landvreugd..
- Wilhelmien Helen de Freitas..
- Cursisten SAO versterken vakmanschap in erfgoedbehoud..
- Joan Nibte wil zich kandideren voor DNA..