De regering wil het beleid en de ontwikkelingen in de energiesector verbeteren. In dit kader heeft president Chan Santokhi op 12 mei de presidentiële werkgroep Voorbereiding Public Private Partnership voor Keuring Elektriciteit, Water en Renewable Energy Installaties geïnstalleerd.
ADVERTENTIE
Het doel is om alle betrokken partijen samen te brengen voor het opzetten van een Publiek-private samenwerking (PPP) voor het keuren van elektriciteit en hydro energie-installaties. Het staatshoofd zei dat Suriname gezegend is met verschillende energiebronnen. Echter zullen ze niet voor altijd beschikbaar zijn.
De presidentiële werkgroep wordt voor een paar maanden ingesteld en heeft als taken het identificeren van partners, het voeren van gesprekken met betrokkenen en het voorbereiden van de benodigde staatsbesluiten. Zij zal contact onderhouden met alle relevante ministeries om de nodige informatie te verzamelen.
Het staatshoofd verwacht dat de werkgroep een evaluatierapport zal presenteren en deskundigen zal inschakelen om het werk goed uit te voeren. Hij legde de nadruk op het belang van wet- en regelgeving in zo’n belangrijke sector. Ook kan weerstand worden verminderd door goed te communiceren met de betrokkenen.
Sanjeevkoomar Bisessar, voorzitter van de presidentiële werkgroep gaf aan dat het voorbereidende werk reeds is verricht. Nu zal hij, samen met de overige leden van de werkgroep, in overleg treden met de betrokken partijen om het project succesvol te realiseren.
- Promotieonderzoek legt verband tussen mishandeling en ontwi…..
- Opnieuw chaos bij Esther Stichting: bewoners aan hun lot ov…..
- President Santokhi opent 45e Lions District Convention in S…..
- Artiesten moeten first time voters aanmoedigen te gaan stem…..
- Black voert vrouw van collega onder valse voorwendsels weg..
- Burgers kleden zich ten onrechte als militair – OPTSU eist …..
- Getuige strafzaak politieagenten Pikin Saron weer niet vers…..
- Werknemersbond en Security Alliance liggen met elkaar overh…..
- Misvattingen rond het presidentskandidaatschap binnen de ND…..
- DA’91: ‘Onderwijs sleutel tot ontwikkeling Suriname’..
- Verontrustend en afkeurenswaardig: OPTSU-propagandist aange…..
- Kabinet Santokhi heeft financiële val gelegd voor volgende …..
- OBBS legt schoolvervoer per direct stil: Financiële problem…..
- Boosterstation duurzame oplossing voor waterdrukproblemen..
- Brunswijk waarschuwt electoraat voor verkoop van stemkaarte…..
- ABOP sluit samenwerking met geen enkele partij uit..
- RVI, rechtvaardige intentie vereist rechtsstatelijke verank…..
- Drukproces definitieve RR-stembiljetten gestart..
- Staatsolie boekt omzet van US$ 735 miljoen in boekjaar 2024..
- President geeft startsein verharden Gangaram Pandayweg..
- CAMOUFLAGEMARS..