De regerings Simons-Rusland zal een vertrouwenwekkend beleid moeten voeren, om zo de samenleving mee te krijgen voor een versnelde ontwikkeling. Dit zegt Henk Ramnandanlal, ondervoorzitter van de politieke partij PALU, die deel uitmaakt van de politieke organisatie OPTSU.
Volgens Ramnandanlal zal een vertrouwenwekkend beleid ertoe leiden dat delen uit de samenleving geïnteresseerd raken om mee te doen aan een fonds. Daarmee zou de regering gelden vanuit de burgerij met obligaties kunnen aantrekken, voor de uitvoering van projecten. Deze projecten kunnen onder andere in de agrarische sector zijn, om versneld inkomsten te genereren.
Met het deelnemen in zo’n obligatiefonds kan een vaste rente worden gegarandeerd, die uitgekeerd wordt bij goed beheer en indien de investeringen in sterke projecten worden gedaan. Ramnandanlal zegt dat het beleid samenhangend moet zijn; dan alleen kan men komen tot daadwerkelijke ontwikkeling van het land. Hij heeft vertrouwen in de woorden die hij tot nu toe gehoord heeft van president Simons.
- Opnieuw illegale landingsbaan Goliath-gebied onklaar gemaak…..
- Hellings wendt zich tot Arbeidsinspectie na ontslag EBS-dir…..
- Kustafslag bedreigt Chileense stranden.
- Suriname Import-Export Gids digitaal verkrijgbaar..
- OM maakt illegale landingsbaan onklaar..
- Nog steeds onduidelijkheid over afvloeiing bij Newmont..
- JIT vernietigt illegale landingsbaan van 950 meter in Golia…..
- Zwijgen was goud geweest..
- 12 vrouwen exposeren hun kunsten tijdens “Inspiring Woman E…..
- Leerling in sloot geduwd na pesterijen op school: politie g…..
- ‘EBS-directeur Brunswijk weet niet met macht om te gaan ..
- Suriname Import-Export Gids nu digitaal beschikbaar.
- OM: Postpakket voor een ander? Denk twee keer na..
- Vicepresident belooft transparantie en goede relatie met de…..
- Politiezorg..
- Blue Water Suriname krijgt logistiek contract voor Noble Co…..
- Man die vriendin Jihaneve Fitz-James doodde met 258 messtek…..
- Man die vriendin Jihaneve Fitz-James doodde met 258 messtek…..
- Natuur kent geen afval – een oproep tot herwaardering van h…..
- Straatleven als spiegel van de samenleving: wat leren onze …..
- President houdt spoedbijeenkomst met stakeholders luchtvaar…..