Voor aanvang van de vergadering van de Raad van Ministers gisteren, heeft Gracia Emanuel, minister van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS), aangegeven, dat de regering nog bezig is met de laatste voorbereidingen betreffende een geschikte huisvesting voor het ministerie.
Volgens minister Emanuel worden momenteel de laatste stappen gezet om te verhuizen naar een nieuw pand. “Na goedkeuring door de regering, willen we een definitieve locatie vaststellen. Op dit moment hebben we twee opties: een pand aan de Kwattaweg of een zijstraat van de Wilhelminastraat”, aldus de minister. Bij de keuze voor een nieuw gebouw, wordt rekening gehouden met de omvang van het ministerie en de kosten in vergelijking met de getaxeerde waarde van de panden.
Verkiezingsvoorbereidingen in districten
Naast de huisvestingskwestie, sprak Emanuel ook over de voorbereidingen voor de verkiezingen in de districten. Ze benadrukte dat de districtscommissarissen een belangrijke sleutelrol spelen. In districten met slechts één commissaris, fungeert deze als voorzitter van het hoofdstembureau. “In gebieden met meerdere commissarissen wordt een voorzitter aangewezen, zoals in het district Sipaliwini, waar districtscommissaris Jabini deze taak op zich neemt”, aldus Emanuel. De voorbereidingen omvatten onder meer het aanwijzen van locaties voor stembureaus en het uitvoeren van infrastructuurwerkzaamheden.
Tevredenheid met behaalde resultaten
Ondanks de uitdagingen, kijkt minister Emanuels tevreden terug op de inspanningen die tot nu toe zijn geleverd. “Het had beter gekund, maar samen met mijn directieteam hebben we ons uiterste best gedaan en gewerkt met de middelen die beschikbaar waren”, aldus Emanuel.
The post Regering bezig met nieuwe locatie voor ministerie ROS ..
- Weg naar OAS-leiderschap lijkt geplaveid voor Ramdin..
- Wegomlegging kruising Zwartenhovenbrug-/Sophie Redmondstraa…..
- Amoksi: ‘Geen groepsverkrachting, maar groepsseks binnen KP…..
- Santokhi: ‘Verhoging sociale uitkeringen geen verkiezingsst…..
- 22-jarige om het leven gebracht door partner..
- Wereldbank wijzigt beleid: Centraal aanspreekpunt in Surina…..
- ‘Niets nog definitief bij kandidering Optsu’..
- Simons ontvangt T-shirt voor campagne “Jouw stem het versch…..
- Minimumuurloon van SRD 49,12 naar SRD 52,47..
- Onmiddellijke actie op noodsituatie Weg naar Zee..
- EU-leiders steunen defensie-uitbreiding en Zelensky..
- Man brengt 22-jarige vrouw om het leven, waarna hij de hand…..
- Nadere goedkeuringen en presentaties tijdens regeringsraads…..
- Minimumuurloon per april SRD 52,47..
- Cheng Koon Ching (m.b.a. Fung)..
- Naomi Eliza Robinson..
- Verdachte pleegt suïcide na moord op partner..
- Venezuela hekelt aanwezigheid van 28 buitenlandse schepen i…..
- Suriname in de schijnwerpers: Tragikomedie van deze week (1…..
- President Santokhi leest voor op O.S. Middenpad Kwatta..
- Van Dubai tot Singapore..