President Chandrikapersad Santokhi heeft zijn regeerteam en andere hoogwaardigheidsbekleders onderscheiden voor het doen van hun werk in de periode 2020-2025. Ook de gewezen vicepresident Ronnie Brunswijk, de ondervoorzitter van de Staatsraad Urmila Ramlagansing, de gewezen voorzitter en vicevoorzitter van De Nationale Assemblée, Marinus Bee en Dew Sharman een onderscheiding, evenals de voorzitter van het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB), Samseerali Sheikh-Alibaks. .
De president haalde als reden voor de decoraties aan: de prestaties en uitdagingen van zijn regering, waarbij meervoudige crises zijn aangepakt. “We zijn als team geslaagd om het land uit een diepe crisis te halen; dat is onze legacy”, aldus president Santokhi. Hij gaf verder aan dat de financiële, economische en schuldenproblemen zijn aangepakt. Hier is een hoge sociale prijs voor betaald, maar het was noodzakelijk.
Het staatshoofd erkent dat er fouten zijn gemaakt waar lering uit moet worden getrokken. “Maar het belang van dienstbaarheid aan de samenleving heeft steeds vooropgestaan”, benadrukte hij.
De gewezen vicepresident Brunswijk sprak een dankwoord uit namens de gedecoreerden en verklaarde trots te zijn op de regeerperiode Santokhi-Brunswijk. “Er is hard gewerkt, en jullie hebben je best gedaan. Misschien staat niet eenieder stil wat we hebben overgenomen. Maar ik kijk zeer trots terug op de regeerperiode Santokhi-Brunswijk”.
- Baitali en FIRM ontwikkelen havenproject ‘Dordt’ te Commewi…..
- Ex-piloot: ‘Nieuwe poppetjes, zelfde rot, SLM blijft gegijz…..
- Reactie op: Brunswijk moet aftreden…..
- Gewapende overvallen achter elkaar in Paramaribo en Wanica..
- Kabinet houdt kaken stijf over vragen rond gelekte missives…..
- Dyon Denswil: ‘Ik heb Rotterdam Ahoy van mijn saus laten pr…..
- Buurman verwondt dronken man met ’tjap’ na woordenwisse…..
- Kabinet president richt pijlen op lek en media; zwijgt over…..
- Missives, miljoenen machtswellust..
- ‘Constitutioneel Hof dreigt slachtoffer te worden van polit…..
- Gewapende overval aan Lalawweg..
- Kabinet President stelt onderzoek in naar lek vertrouwelijk…..
- Kanhai: “Santokhi moet strafrechtelijk vervolgd worden”..
- Kersten stapt in havenproject Comport met 50% aandeel..
- Rover mishandelt en berooft vrouw in woning..
- Gekozenen aanvaarden bij CHS resultaat verkiezing..
- Ursila Antoinette Stena-Maarbach..
- Economische gijzeling..
- NDP-assembleelid Jones: “Wij sluiten niemand uit”..
- Acht jaar cel en SRD 50.000 boete geeïst voor cokemokkel vi…..
- Netanyahu’s aanval op Iran – strategisch keerpunt of politi…..