President Chandrikapersad Santokhi heeft zijn regeerteam en andere hoogwaardigheidsbekleders onderscheiden voor het doen van hun werk in de periode 2020-2025. Ook de gewezen vicepresident Ronnie Brunswijk, de ondervoorzitter van de Staatsraad Urmila Ramlagansing, de gewezen voorzitter en vicevoorzitter van De Nationale Assemblée, Marinus Bee en Dew Sharman een onderscheiding, evenals de voorzitter van het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB), Samseerali Sheikh-Alibaks. .
De president haalde als reden voor de decoraties aan: de prestaties en uitdagingen van zijn regering, waarbij meervoudige crises zijn aangepakt. “We zijn als team geslaagd om het land uit een diepe crisis te halen; dat is onze legacy”, aldus president Santokhi. Hij gaf verder aan dat de financiële, economische en schuldenproblemen zijn aangepakt. Hier is een hoge sociale prijs voor betaald, maar het was noodzakelijk.
Het staatshoofd erkent dat er fouten zijn gemaakt waar lering uit moet worden getrokken. “Maar het belang van dienstbaarheid aan de samenleving heeft steeds vooropgestaan”, benadrukte hij.
De gewezen vicepresident Brunswijk sprak een dankwoord uit namens de gedecoreerden en verklaarde trots te zijn op de regeerperiode Santokhi-Brunswijk. “Er is hard gewerkt, en jullie hebben je best gedaan. Misschien staat niet eenieder stil wat we hebben overgenomen. Maar ik kijk zeer trots terug op de regeerperiode Santokhi-Brunswijk”.
- Historische kans..
- ABOP-jongeren willen Mitchell Pai als minister in regering-…..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 4 juli 2004..
- Procureur-generaal Paragsingh: “Versterking top OM vereist …..
- OM eist 7 jaar cel voor voorbereiden landing drugsvliegtuig…..
- TABTO Group houdt Nationaal Compliance Congres en opent nie…..
- Een laatste groet met muziek: ode aan Oesje Soekatma..
- Training uitgevoerd ter ondersteuning landbouwsector en ond…..
- Vertrekkende en aankomende president samen op onafhankelijk…..
- Drie verdachten aangehouden; twee heengezonden..
- Het belang van het project Van ’t Hogerhuysstraat..
- Militairen beschuldigd van diefstal middels geweld..
- Advocaat Essed: tonen van stembiljet in DNA geen groot issu…..
- Militair beschuldigd van overtreden Wet Verdovende Middelen..
- 169 Bloeddonoren gedecoreerd voor ‘stille heldendaad’..
- BPBS-voorzitter: “Nieuwe regering geen garantie voor verand…..
- Regering versterkt zorg, onderwijs en veiligheid..
- Readytex Art Gallery presenteert ‘Waka Tjopu: Echoes of a m…..
- ICT Summit 2025 moet digitale vooruitgang in Suriname stimu…..
- Veel zon, maar ook onweersbuien in de middag..
- OM eist 7 jaar celstraf voor voorbereidingen drugstransport…..