President Chandrikapersad Santokhi heeft zijn regeerteam en andere hoogwaardigheidsbekleders onderscheiden voor het doen van hun werk in de periode 2020-2025. Ook de gewezen vicepresident Ronnie Brunswijk, de ondervoorzitter van de Staatsraad Urmila Ramlagansing, de gewezen voorzitter en vicevoorzitter van De Nationale Assemblée, Marinus Bee en Dew Sharman een onderscheiding, evenals de voorzitter van het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB), Samseerali Sheikh-Alibaks. .
De president haalde als reden voor de decoraties aan: de prestaties en uitdagingen van zijn regering, waarbij meervoudige crises zijn aangepakt. “We zijn als team geslaagd om het land uit een diepe crisis te halen; dat is onze legacy”, aldus president Santokhi. Hij gaf verder aan dat de financiële, economische en schuldenproblemen zijn aangepakt. Hier is een hoge sociale prijs voor betaald, maar het was noodzakelijk.
Het staatshoofd erkent dat er fouten zijn gemaakt waar lering uit moet worden getrokken. “Maar het belang van dienstbaarheid aan de samenleving heeft steeds vooropgestaan”, benadrukte hij.
De gewezen vicepresident Brunswijk sprak een dankwoord uit namens de gedecoreerden en verklaarde trots te zijn op de regeerperiode Santokhi-Brunswijk. “Er is hard gewerkt, en jullie hebben je best gedaan. Misschien staat niet eenieder stil wat we hebben overgenomen. Maar ik kijk zeer trots terug op de regeerperiode Santokhi-Brunswijk”.
- Fernandes Bakkerij viert 62-jarig jubileum..
- Eenheid van kabinetsbeleid grootste uitdaging regering-Simo…..
- Sollicitanten maken met goede voorbereiding beste kansen op…..
- Greenmust Food & Beverage streeft naar duurzame verpakk…..
- Santokhi wordt Assembleelid na presidentschap..
- Lobi Fu Wi Sranang gaat Ashiana op een duurzame manier onde…..
- Fraudezaak Comfort Travel Services: J.M. vrijgesproken, eis…..
- VERKIEZING PRESIDENT EN VICEPRESIDENT..
- Wisselvallig weer vandaag: vochtig en warm..
- Politie zoekt 3 vermiste meisjes..
- Veel meer executies in Saudi-Arabië, gemiddeld bijna één pe…..
- Rudie (Perez) Wilfred Zevenbergen (87) Paramaribo 4-7-2025..
- Trumps deadline voor invoertarieven: Wat betekent dit voor …..
- 597Netwerken: ministerie moet ‘Energie’ heten en geen ‘Oil …..
- Verdachte ernstige kappartij voortvluchtig..
- Natio-bedwinger Mexico wint Gold Cup..
- Column: De pers is geen vijand, maar waakhond van de democr…..
- Eén op de 20 kinderen heeft dyslexie..
- ‘Verdragsmiddelen vrijwel volledig besteed’..
- Steven Reyme: “Leiderschap is een goddelijke opdracht om he…..
- Padieboeren eisen terstond uitbetaling achterstallige subsi…..