Het juiste herstel van de Van ’t Hogerhuysastraat ligt voorlopig stil. Minister van Openbare Werken, Riad Nurmohamed, vertelde tegenover ABC Online Nieuws, dat er geen geld beschikbaar is en dat er nog een rechtszaak loopt over de aanbesteding. “Een aannemer was het niet eens met het besluit van de overheid en is naar de rechter gestapt”, aldus Nurmohamed. “De rechter doet op 12 juli uitspraak. Tot dan mogen we niets aan de weg doen.”
De werkzaamheden aan de straat zijn daardoor onzeker. “We willen wel doorgaan, maar we houden ons aan de regels. Zonder geld kunnen we geen aannemers betalen. Ik wil niet, net als in het verleden, werk laten doen, terwijl er geen geld is. Dan blijven bedrijven wachten op betaling en komen er rechtszaken.” Volgens Nurmohamed is het niet verantwoord om zonder goedkeuring of geld, verder te werken. “Ik ben streng in mijn beleid. We moeten netjes omgaan met overheidsgeld. Als er geen middelen op de begroting staan, kunnen we niets doen, hoe graag we het ook willen.”
De situatie aan de Van ’t Hogerhuysstraat is volgens hem ernstig. “We hebben al geprobeerd de grootste gaten te vullen met stenen. Als het erger wordt, zoeken we een andere oplossing.” In sommige gevallen is er zelfs een oude stoel in een gat geplaatst om automobilisten te waarschuwen. “Zulke gevaarlijke situaties nemen we serieus. In noodgevallen kunnen we wél ingrijpen”, aldus Nurmohamed. ‘’Als het echt moet, worden de gaten tijdelijk gedicht. We hebben eerder het oppervlak gelijk gemaakt. We blijven kijken wat de mogelijkheden zijn.” Nurmohamed benadrukte, dat hij de weg zelf ook dagelijks gebruikt. “Ik rijd overal zelf, dus ik weet hoe slecht het is. We gaan volhouden. Als de rechter ons gelijk geeft, dan gaan we door met rehabiliteren en dan krijgen we eindelijk een mooie nieuwe weg.”
The post Rechtszaak en geldgebrek vertragen herstel Van ’t Hogerhuysstraat ..
- Breaking: Ashwin Adhin gekozen tot DNA-voorzitter; commotie…..
- Surinaamse politiek verre van saai: Adhin zwak gekozen, Bru…..
- De dynamiek van NDPplus: Ronnie versus Greggie op schoot bi…..
- Brunswijk ook met VHP ondersteuning vicevoorzitter DNA..
- Adhin gekozen tot voorzitter van De Nationale Assemblee..
- Brunswijk bij acclamatie gekozen tot vicevoorzitter DNA..
- Adhin gekozen als parlementsvoorzitter 2025-2030..
- Adhin gekozen tot parlementsvoorzitter met ruime meerderhei…..
- Ronnie Brunswijk officieel vicevoorzitter DNA..
- Ashwin Adhin gekozen tot parlementsvoorzitter..
- Brunswijk nu assembleelid; geen vp meer..
- DOE-voorzitter Alfaisie: “Alle DNA-leden moeten met nieuwe …..
- Brunswijk toegelaten als Assembleelid; geen vicepresident m…..
- Adhin en Sharman voorgedragen als kandidaat-voorzitters par…..
- Gajadien: geen bezwaar tegen toelating Brunswijk in DNA, in…..
- Verkiezing DNA-voorzitter: Adhin vs Sharman..
- Gruwelijke vondst aan rivieroever: lijk aangetroffen..
- Brunswijk: ‘Ik blijf vicepresident al heb ik eed afgelegd…..
- DNA brengt eerbetoon aan Etnel, Belfort en Wijdenbosch..
- CONSTANTE DRUK HEEFT GEVOLGEN..
- TE VEEL NATIONALE VRIJE DAGEN..