De meervoudige inbreker T.B. (51) is op zaterdag 23 augustus 2025 in de omgeving van zijn woonadres aan de Ir. Mn. Ataoellahweg in het district Nickerie aangehouden.
Deze verdachte kwam in beeld, nadat er op zaterdag 16 augustus 2025 in een woning in het ressort Henar een inbraak was gepleegd, waarbij de daders een groot geldbedrag in vreemde valuta en SRD en sieraden hebben buitgemaakt.
De politie van het bureau Henar droeg het onderzoek van deze woninginbraak over aan de Recherche van Regio West. Dit recherche team verrichtte op verschillende adressen huiszoekingen. Aan de hand van de werkwijze van de daders, werd er een breekwerktuig in beslag genomen, die leidde tot de aanhouding van de verdachte T.B. (51). Bij zijn aanhouding zijn er een hoeveelheid bankbiljetten, bestaande uit vreemde valuta en Surinaamse dollars in beslag genomen. Het vermoeden bestaat dat hij zich aan meerdere grote inbraken in het district Nickerie heeft schuldig gemaakt. Het is niet uitgesloten dat er meerdere aanhoudingen in deze zaak zullen worden verricht.
De verdachte T.B. werd voorgeleid en na overleg met het Openbaar Ministerie is hij hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
Recherche Regio West houdt meervoudige inbreker aan Korps Politie Suriname.
- Mexico zet 26 hooggeplaatste kartelleden uit die door VS ge….
- Surinaamse Boksbond werft boksers..
- OS Kampong Baroe wint knutselwedstrijd gebouwd erfgoed..
- Abiamofo: extreem lage waterstand en hogere kosten drukken …..
- Eminem rapt woorden op ‘silver’ die niemand kan negeren.
- Ice Spice’s ‘mom’ steelt de show met nieuwe virale se….
- Katy Perry beboet voor filmen in beschermd Spaans duingebie….
- Emanuel Pinas heeft onlangs een nieuwe single ‘Sakafasi’ ui….
- O.S. Kampong Baroe wint landelijke knutselwedstrijd..
- Het Korps Politie Suriname feliciteert lichting 15 augustus….
- Manege Ponderosa Suriname neemt succesvol deel aan wedstrij…..
- Prijzen vrijdag 15 augustus 2025.
- “Een business hebben betekent veel, maar je karakter beteke….
- Bouw nieuwe DNA-vergaderzaal voor een maand aangehouden..
- Amerikaanse ambassadeur Faucher: ‘Sterke en goede relatie S…..
- Currie: tekort aan vakleraren pas over twee jaar opgelost..
- OM eist 18 jaar cel voor doodslag en verbergen lijk..
- Next Level business workshop brengt digitale ontwikkeling b…..
- Nieuwe directeur Algemene Zaken verwelkomd door personeel..
- Koi Carper-coach Belgrave: ‘We komen om kampioen te worden!…..
- Kameleonpolitiek’ in DNA: VHP-fractie krijgt flinke uithaal…..