door Steven Seedo
PARAMARIBO — “We hebben er veel zin in! Het wordt echt een compacte, maar speciale tour, waarbij we vier grote steden aan doen. Het gaat om positiviteit en verbinding”, vertelt zanger Sam de Wit aan de Ware Tijd over de ‘Kijk om je heen, je bent niet alleen’-tour van de Nederlandse r&b-/soulgroep Re-Play in september. De formatie is, aldus De Wit, nog steeds geliefd. Dat is volgens hem vooral te merken bij de optredens. “Het dak gaat er dan vanaf.”ADVERTISEMENT
De band gaat tijdens de tour niet alleen oude nummers ten gehore brengen, maar ook nieuwe liedjes. “Dit jaar komen er zeker nieuwe songs uit, waarvan één heel bijzonder is en met een speciale samenwerking.”
“We hebben er veel zin in! Het wordt echt een compacte, maar speciale tour”Sam de Wit
Re-Play scoorde grote hits als ‘Ala day’ en ‘Never nooit meer’. In 2006 ging de groep al eens op een theatertour, onder de naam ‘De trip’. Vorig jaar maakten ze een comeback in het theater met ‘The Legacy Tour’ samen met Roméo, een andere toonaangevende pop-/r&b-groep uit de jaren negentig.
Re-Play doet Suriname regelmatig aan voor optredens. Hun laatste bezoek was vorig jaar maart toen er een show werd gegeven in Roline’s De Waag aan de Waterkant. “Wij vergeten onze fans in Suriname zeker niet. We wensen meer interactie met ze via onze socials. We hopen dat we de komende tijd meer daarvan gaan zien”, zegt De Wit, die Re-Play in de huidige setting vormt met Henk Waarde en Mark Dakriet.
- Gewapende roof bij supermarkt: dader voortvluchtig..
- Ori: ‘Beroepsonderwijs beter afstemmen op arbeidsmarkt’..
- BOG ontvangt materiaal voor bestrijding dengue..
- Zwager aangehouden voor ontucht met twaalfjarig nichtje..
- Business event benadrukt kansen voor Surinaamse ondernemers..
- Geslaagde afsluiting tien jaar PPG’s COLORFUL COMMUNTIES..
- Arbo Netwerk Suriname zet zich in voor veilige en gezonde w…..
- Gewapende diefstal nabij supermarkt aan Martin Luther Kingw…..
- Zwager aangehouden voor ontucht met 12 jarige nichtje..
- Man ter zake mishandeling en vernieling aangehouden..
- Yellow Birds-coach Rigters: ‘Wedstrijd tegen Geldar was moe…..
- “Gunstige economische ontwikkeling op basis van olie- en ga…..
- 60e AVD biedt kleurrijk en creatief spektakel..
- Vrouwen sinds 2005 onder vertegenwoordigd in DNA..
- Bestrijdingsmateriaal tegen dengue voor BOG..
- CMU Day moet bekendheid geven aan maritieme opleidingen..
- Zestigste Avondvierdaagse eerbetoon aan Purcy Olivieira en …..
- Gajadien: “Banken zijn de grootste maffia’s”..
- WERKLUSTIGEN EN WERKSCHUWEN..
- Bewolkt maar droog..
- BOG ontvangt denguebestrijdingsmateriaal van Volksgezondhei…..