Leden van het Regio Bijstand Team West (RBTW) hebben op woensdag 10 juni 2025 de verdachte D.P. alias “Mek” (50) op zijn woonadres in de omgeving van de Ramadhar Rajaramweg ter zake diefstal aangehouden. Tegen deze verdachte hebben drie benadeelden in de periode van 21 mei 2025 tot en met dinsdag 10 juni 2025 aangifte gedaan op voormelde politiebureau.
Het betrof in deze diefstallen op verschillende adressen, waarbij diverse goederen zoals groenten, chemicaliën, een rugspuit, huishoudelijke spullen, etenswaren en verf zijn weggenomen. Het RBTW spoorde de verdachte op en sloeg deze in de omgeving van zijn woonadres in de boeien. Na een ingesteld onderzoek in de woning van deze verdachte, stuitte de politie op een deel van de buitgemaakte goederen.
De verdachte D.P. werd vervolgens ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau, alwaar hij na overleg met het Openbaar Ministerie (O.M.) hangende het onderzoek in verzekering is gesteld.
Tijdens het verder onderzoek kwam de tweede verdachte en wel de 34-jarige heler A.R., die de gestolen goederen bij D.P. heeft opgekocht in beeld. De heler werd eveneens op woensdag 11 juni 2025 door het RBTW op zijn woonadres in de omgeving van de Ramadhar Rajaramweg aangehouden en vervolgens overgedragen aan de politie van voornoemde bureau.
Na afstemming met het O.M. is de heler A.R. hangende het onderzoek eveneens door de politie ingesloten.
- Nieuwe generatie jonge leiders wordt klaargestoomd..
- Kassier verdacht van verduistering €110.000 en US$30.000; b…..
- David Pinas timmert Yelyco in thriller naar mannen volleyba…..
- Mijnwerker bij thuiskomst beroofd..
- Indringer breekt woning binnen en verwondt vrouw in Wanica..
- Olieprijzen stijgen fors na Israëlische aanval op Iran..
- Constitutioneel Hof uitgehold; advocaat van Dijk sluit inte…..
- Start nieuw muziekjaar d’Orkest..
- Zwaarbewapende nepagenten beroven buitenlander van 2 kg gou…..
- 13-jarige gewond bij steekincident op school..
- Suriname tegen Panama, Guatemala en El Salvador in WK-kwali…..
- Kersten verwerft 50 procent in port facility..
- Politieke val Santokhi: van beloftevol begin naar oppositie…..
- Baitali en FIRM ontwikkelen havenproject ‘Dordt’ te Commewi…..
- Ex-piloot: ‘Nieuwe poppetjes, zelfde rot, SLM blijft gegijz…..
- Reactie op: Brunswijk moet aftreden…..
- Gewapende overvallen achter elkaar in Paramaribo en Wanica..
- Kabinet houdt kaken stijf over vragen rond gelekte missives…..
- Dyon Denswil: ‘Ik heb Rotterdam Ahoy van mijn saus laten pr…..
- Buurman verwondt dronken man met ’tjap’ na woordenwisse…..
- Kabinet president richt pijlen op lek en media; zwijgt over…..