Leden van het Regio Bijstand Team West (RBTW) hebben op woensdag 10 juni 2025 de verdachte D.P. alias “Mek” (50) op zijn woonadres in de omgeving van de Ramadhar Rajaramweg ter zake diefstal aangehouden.
Tegen deze verdachte hebben drie benadeelden in de periode van 21 mei 2025 tot en met dinsdag 10 juni 2025 aangifte gedaan op voormelde politiebureau. Het betrof in deze diefstallen op verschillende adressen, waarbij diverse goederen zoals groenten, chemicaliën, een rugspuit, huishoudelijke spullen, etenswaren en verf zijn weggenomen. Het RBTW spoorde de verdachte op en sloeg deze in de omgeving van zijn woonadres in de boeien. Na een ingesteld onderzoek in de woning van deze verdachte, stuitte de politie op een deel van de buitgemaakte goederen.De verdachte D.P. werd vervolgens ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau, alwaar hij na overleg met het Openbaar Ministerie (O.M.) hangende het onderzoek in verzekering is gesteld.
Tijdens het verder onderzoek kwam de tweede verdachte en wel de 34-jarige heler A.R., die de gestolen goederen bij D.P. heeft opgekocht in beeld. De heler werd eveneens op woensdag 11 juni 2025 door het RBTW op zijn woonadres in de omgeving van de Ramadhar Rajaramweg aangehouden en vervolgens overgedragen aan de politie van voornoemde bureau.
Na afstemming met het O.M. is de heler A.R. hangende het onderzoek eveneens door de politie ingesloten.
RBTW houdt verdachte en heler aan, ter zake reeks gepleegde diefstallen Korps Politie Suriname.
- Voorsprong NDP op VHP groeit tot ruim 6000 stemmen..
- Rusland roept leden op waardering te blijven tonen voor Ven…..
- Progressie en behoudendheid bij nieuwe coalitie..
- Cool-D is terug met emotioneel geladen single ‘Problema…..
- Van Samson trots op verkiezingsresultaat VHP..
- Venetiaan: ‘Mevrouw Simons heeft op geen enkele manier mijn…..
- Venetiaan: ‘ De NPS is niet van Greg Rusland’..
- Duurzame broccoliteelt in Suriname: kans én uitdaging..
- NPS-erevoorzitter Ronald Venetiaan spreekt zich uit over sa…..
- Read Japan-project: Japan schenkt Suriname Diplomaten Insti…..
- Soepinah Elisabeth Rebin-Sanoesi..
- Soepinah Elisabeth Rebin-Sanoesi..
- Ramautarsing: “Zware taak voor komende regering”..
- Stichting 8 December 1982 solidair met oud-president Ronald…..
- Suriname Business Forum gaat voor ‘open en constructief dia…..
- Stichting 8 December 1982 volledig eens met kritiek Venetia…..
- Wereldprimeur: Brazilië vrij van veevirus zonder prik..
- Suriname waarheen?..
- President Santokhi: “Wij vechten door voor democratie en ge…..
- Procedurele tekortkomingen verkiezingen worden aangepakt..
- Ontvluchte verdachte aangehouden..