Leden van het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) hebben zaterdagmiddag 23 augustus 2025 vijf verdachten van een gewapende overval opgespoord en aangehouden. De arrestaties vonden plaats aan de Zonnebloemstraat, vlak bij de Vlierstraat in Zorg en Hoop. De verdachten zijn W.R. (42), R.K. (27), A.Z. (25), A.K. (29), en E.M. (27).
Het politieonderzoek bracht aan het licht dat de overval op een supermarkt aan de Hermitageweg werd gepleegd. Dankzij een melding bij het Command Center (CC) en het snelle optreden van het surveillerende politieteam RBTP, in samenwerking met het CC, konden de mannen worden gearresteerd. Eén van de verdachten probeerde te vluchten, maar werd daarbij in zijn been geraakt door een politiekogel.
De overvallers maakten een aanzienlijke buit: van de ondernemer werden $13.000, €900 en SRD 100.000 buitgemaakt. Een klant raakte $7.000, SRD 8.000 en een zilveren halsketting kwijt. Een deel van de buit, evenals een vuurwapen met scherpe patronen, is bij de verdachten teruggevonden. Ook het voertuig waarmee de overval werd gepleegd is in beslag genomen voor verder onderzoek.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de vijf verdachten door de afdeling Kapitale Delicten ingesloten. Het onderzoek in deze strafzaak wordt voortgezet.
Wie kiest voor een leven van criminaliteit, zal hard en genadeloos met de consequenties worden geconfronteerd. De pakkans is hoog en de straffen zijn zwaar. Denk aan de risico’s die u als dader neemt, want de politie zal keihard afrekenen met iedereen die de wet overtreedt.
RBTP rolt roversbende op; vijftal aangehouden en ingesloten Korps Politie Suriname.
- Transformatie Queens Hotel: ‘We spelen in op de veranderde …..
- Ramdin weerspreekt valse berichtgeving met klem..
- UNDP en Suriname versterken samenwerking voor duurzame ontw…..
- Culinaire cruciaal binnen toerisme..
- Selectie nieuwe korpschef: competenties zullen gelden..
- OAS weerspreekt aantijgingen, Ramdin verdedigt beleid en pe…..
- Buitenposten Suriname na 1 november anders ingevuld..
- Eén dode bij uit de hand gelopen familieruzie..
- Man omgekomen na uit de hand gelopen familieruzie..
- Parmessar: ‘De regering zal in financieel zwaar weer rake…..
- Rabidin brengt lied uit in verband met 135 jaar Javaanse im…..
- Vicepresident Rusland: regering werkt niet mee aan wurgcont…..
- Man overleden na uit de hand gelopen familieruzie.
- Sollicitatieoproep CBvS – medewerker Bibliotheek..
- Suriname betuigt medeleven na dodelijk helikopterongeluk in…..
- Verkeersveiligheidsmaand van start: ‘Geen haast is een leve…..
- Bryan Isaacs voorlopig ter beschikking van JusPol-minister..
- Misiekaba: ‘Overheid heeft een achterstandsbetaling van SRD…..
- Eerste lichting gecertificeerde mediators klaar voor inzet …..
- ICS/IMS-training afgerond: meer dan 80 professionals gecert…..
- Frisse wind of dekmantel?..