Leden van het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) hebben zaterdagmiddag 23 augustus 2025 vijf verdachten van een gewapende overval opgespoord en aangehouden. De arrestaties vonden plaats aan de Zonnebloemstraat, vlak bij de Vlierstraat in Zorg en Hoop. De verdachten zijn W.R. (42), R.K. (27), A.Z. (25), A.K. (29), en E.M. (27).
Het politieonderzoek bracht aan het licht dat de overval op een supermarkt aan de Hermitageweg werd gepleegd. Dankzij een melding bij het Command Center (CC) en het snelle optreden van het surveillerende politieteam RBTP, in samenwerking met het CC, konden de mannen worden gearresteerd. Eén van de verdachten probeerde te vluchten, maar werd daarbij in zijn been geraakt door een politiekogel.
De overvallers maakten een aanzienlijke buit: van de ondernemer werden $13.000, €900 en SRD 100.000 buitgemaakt. Een klant raakte $7.000, SRD 8.000 en een zilveren halsketting kwijt. Een deel van de buit, evenals een vuurwapen met scherpe patronen, is bij de verdachten teruggevonden. Ook het voertuig waarmee de overval werd gepleegd is in beslag genomen voor verder onderzoek.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de vijf verdachten door de afdeling Kapitale Delicten ingesloten. Het onderzoek in deze strafzaak wordt voortgezet.
Wie kiest voor een leven van criminaliteit, zal hard en genadeloos met de consequenties worden geconfronteerd. De pakkans is hoog en de straffen zijn zwaar. Denk aan de risico’s die u als dader neemt, want de politie zal keihard afrekenen met iedereen die de wet overtreedt.
RBTP rolt roversbende op; vijftal aangehouden en ingesloten Korps Politie Suriname.
- Begroting 2025 met algemene 41 stemmen aangenomen..
- ‘Economische Zaken vervult een ondersteunende en faciliëren…..
- Digitalisering en preventie centraal in nieuwe gezondheidsa…..
- Currie: ‘Oplossing lerarentekort middelbaar onderwijs vergt…..
- Vijftienjarige leerling Mulo Hockeystraat stapt uit het lev…..
- Minister Bouva roept op: ‘gebruik de juiste landkaart van S…..
- Bewoners Wanica in verzet tegen vestiging Gold Grams..
- SBF-dialoog hervorming pensioenstelsel: ‘Van vallen naar op…..
- Noersalim zal misstanden op LVV streng aanpakken..
- Update: Tiener springt van brug.
- Veehoudersbond wenst snelle import melkkoeien uit Brazilië..
- Financiële tekorten bedreigen continuïteit vuilophaal..
- TCT en IDB bespreken stappen om luchtvaartpositie te herste…..
- Art gallery Wi Eygi Du betreurt heengaan George Ramjiawansi…..
- SRS 60 jaar: ‘Bij ons hebben Surinaamse muzikanten een uitl…..
- Jeugdraad en DNA-voorzitter Adhin werken aan toekomstige je…..
- Scholen in binnenland krijgen Smart-tv voor afstandsonderwi…..
- Regering verwijt oppositie tegenwerking bij behandeling beg…..
- Baasaron: ‘Trieste situatie op ministerie’..
- Juspol kreunt onder SRD 312 miljoen aan onbetaalde rekening…..
- Amzad Abdoel nieuwe vicevoorzitter Staatsraad..