‘Bij de president krijgen we meestal iets meer’
De negen vakbonden (CLO, C-47, De Moederbond, PWO, FAL, OSAV, FOLS, BvL en ALS) verenigd in Ravaksur Plus, hebben het recente loonvoorstel van de regering resoluut afgewezen. De vakbeweging dringt aan op een spoedoverleg met president Santokhi. Minister Steven Mac Andrew van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken bood een netto-uitkering de derde onderhandelingsronde met het Onderhandelingsorgaan van de Overheid en clusterministers, bood minister Steven Mac Andrew van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken, een tijdelijke netto uitkering van SRD 1250 aan voor de maanden april en mei.
Michael Miskin die namens Ravaksur Plus onderhandelt, stelt dat een tijdelijke uitkering geen structurele oplossing is voor de financiële positie van ambtenaren. De vakcentrales hadden een structurele loonsverhoging van 25 procent geëist. ‘’Dit voorstel is te weinig en we gaan niet voor minder‘’, zegt Miskin desgevraagd tegen .. Tot ergernis van de vakbonden blijft de belastingvrije grens van SRD 9.000 ongewijzigd.
‘’Ravaksur Plus pleitte voor een verhoging naar SRD 15.000, maar tot onze teleurstelling kregen wij te horen, dat er geen ruimte is voor het verruimen van de belastingschijven‘’, aldus Miskin.
Volgens Ravaksur Plus is de maat vol. De bond wil de kwestie met de president bespreken. ‘’Bij elke loononderhandeling is gebleken dat we bij de president meestal iets beters krijgen”, aldus Miskin.
The post Ravaksur Plus wijst loonvoorstel regering af: ..
- Man slaat partner na ruzie over vermeende buitenechtelijke …..
- Positief bezoek minister Rubio probeert men te ondermijnen..
- Signalgate: “Topadviseur Trump gebruikte privé-Gmail voor r…..
- Bond Luchthavenbeheer wil garanties voor uitbetaling..
- Nationaal Leger voegt 31 commando’s toe aan elite eenheid..
- Buschauffeur overlijdt in ziekenhuis na verkeersongeval..
- Burgers ontstemd over ongevraagde plaatsing op VHP-kandidat…..
- Kandidaten eisen schrapping van VHP-lijst wegens ontbrekend…..
- Zes kandidaten willen van de VHP lijst in Sipaliwini..
- Verkiezingen verliezen geloofwaardigheid door politieke inv…..
- Medewerkster doet aangifte tegen directeur Toerisme wegens …..
- Situatie bij Esther Stichting blijft ongewijzigd en zorgwek…..
- Nieuwe brugconstructie in Suriname is conform international…..
- Baitali in beroep bij IDB tegen gunning infrastructureel we…..
- BEP houdt trainingssessie voor haar DNA-kandidaten..
- Bond luchthavenbeheer stelt ultimatum tot vrijdag; heft act…..
- Normale afhandeling van SLM vluchten ..
- Baitali verzet zich tegen ‘oneerlijke gunning’ infrastructu…..
- SLM: vluchten worden normaal afgehandeld na gesprekken..
- Geen stem geen toekomst voor Coronie..
- Actie bond NV Luchthavenbeheer afgewenteld..