Randall Pinas is vaak de gastheer bij diverse activiteiten van de Nationale Partij Suriname (NPS). ‘De naam Pinas is sterk verbonden met de partij’, vertelt hij. Zijn grootvader was statenlid voor de NPS.
De 21-jarige Pinas komt uit Flora en dat stimuleerde hem om de politiek in te gaan. Hij ging op jongere leeftijd een gegeven moment de politieke partijen vergelijken en kwam tot de concluie dat de NPS het beste past bij zijn idealen en visie. Hij staat op #19 van de NPS kandidatenlijst voor De Nationale Assemblée.
Pinas wil zich sterk maken voor een goed jongerenbeleid. Hij zegt dat het jongerenbeleid de laatste jaren sterk achteruit gegaan is. Daarnaast pleit hij voor een resocialisatiebeleid. Dit beleid moet ook gericht zijn op jongeren. Verder maakt deze NPS kandidaat zich sterk voor een betere positie van de werkende klasse, met name de ambtenaren.
Hij wil reeds in de eerste zes maanden via een wet een jeugdontwikkelingsfonds oprichten om zodoende een bron voor financiering van activiteiten mogelijk te maken.
- TrackDrip stopt: lokaal streaminginitiatief bezwijkt onder …..
- GOED GEREGEERD, SLECHT UITGELEGD FABEL..
- Bewolkt in de ochtend met onweer in de middag..
- Santokhi ergert zich aan tweestrijdige standpunten bij invo…..
- Dominee Paul Doth voorgoed uit Suriname..
- Man dringt Poolse universiteit binnen met bijl..
- Jules Albert Wijdenbosch (83) Paramaribo 30-4-2025..
- Jacqueline Elisabeth (74) Amsterdam 4-5-2025..
- Zwarte rook, geen paus gekozen bij eerste stemming in concl…..
- Mathoera: verandering bij defensie zichtbaar..
- Inhoudelijke behandeling Money Laundering-zaak K.C. start 5…..
- Campus Village bij AdeKUS opgeleverd: stap naar toegankelij…..
- Studenten leggen onderwijsproblemen voor aan president..
- Column: Positieve mindset..
- Dorpsbestuur Pokigron legt knelpunten voor aan president..
- Op weg naar 25 mei: Santokhi sluit zichzelf bij voorbaat ui…..
- Santokhi heeft geen moeite met ambities van partijgenoten..
- Zorgcrisis bij Esther Stichting houdt aan..
- Koop of verkoop oproepingskaart is strafbaar..
- Annand Jagesar waarschuwt voor risico’s bij olie-exploitati…..
- Tyrone Spong verliest bij rentree..