Randall Pinas is vaak de gastheer bij diverse activiteiten van de Nationale Partij Suriname (NPS). ‘De naam Pinas is sterk verbonden met de partij’, vertelt hij. Zijn grootvader was statenlid voor de NPS.
De 21-jarige Pinas komt uit Flora en dat stimuleerde hem om de politiek in te gaan. Hij ging op jongere leeftijd een gegeven moment de politieke partijen vergelijken en kwam tot de concluie dat de NPS het beste past bij zijn idealen en visie. Hij staat op #19 van de NPS kandidatenlijst voor De Nationale Assemblée.
Pinas wil zich sterk maken voor een goed jongerenbeleid. Hij zegt dat het jongerenbeleid de laatste jaren sterk achteruit gegaan is. Daarnaast pleit hij voor een resocialisatiebeleid. Dit beleid moet ook gericht zijn op jongeren. Verder maakt deze NPS kandidaat zich sterk voor een betere positie van de werkende klasse, met name de ambtenaren.
Hij wil reeds in de eerste zes maanden via een wet een jeugdontwikkelingsfonds oprichten om zodoende een bron voor financiering van activiteiten mogelijk te maken.
- Saskia Walden beëindigt lidmaatschap VHP vanwege gebrek aan…..
- Aanrijding met dodelijk afloop te Nw.-Amsterdam..
- Straatrover na tien maanden gearresteerd na bezoek aan poli…..
- EZ: alcoholverbod in openbare gelegenheden rond verkiezinge…..
- “Valse profeet” bedriegt vrouw met nep-ritueel..
- De Paradox van het Denken en de Macht (slot)..
- Randall Pinas pleit voor ontwikkelingsfonds voor de jeugd..
- Insluitbeleid OM..
- ‘Bigi Boy’ maakt in juni rentree in Miami..
- Update SLM-zaak en anonieme strafklacht tegen PanAm..
- Minderdraagkrachtigen kunnen Foodvouchers verzilveren bij K…..
- Herhaalde roof bij Kirpalani-magazijn: beveiligers mishande…..
- Live inzicht in kiezersopkomst en telling via nieuwe app..
- Overkapping en uitbreiding crematieoord Uitkijk moet comfor…..
- Oud-minister Saskia Walden zegt lidmaatschap VHP op..
- Poetini Atompai: ‘Ik ga dit volk niet teleurstellen’..
- Gerestaureerd cellenhuis biedt verlichting bij overbezettin…..
- Bromfietser overlijdt na frontale botsing met bestelbus in …..
- Gewapende overval magazijn Kirpalani: Twee security guards …..
- Aangever van klacht blijkt verdachte in berovingszaak te zi…..
- Saskia Walden stapt uit VHP: ‘Onvoldoende daadkracht tegen …..