Randall Pinas is vaak de gastheer bij diverse activiteiten van de Nationale Partij Suriname (NPS). ‘De naam Pinas is sterk verbonden met de partij’, vertelt hij. Zijn grootvader was statenlid voor de NPS.
De 21-jarige Pinas komt uit Flora en dat stimuleerde hem om de politiek in te gaan. Hij ging op jongere leeftijd een gegeven moment de politieke partijen vergelijken en kwam tot de concluie dat de NPS het beste past bij zijn idealen en visie. Hij staat op #19 van de NPS kandidatenlijst voor De Nationale Assemblée.
Pinas wil zich sterk maken voor een goed jongerenbeleid. Hij zegt dat het jongerenbeleid de laatste jaren sterk achteruit gegaan is. Daarnaast pleit hij voor een resocialisatiebeleid. Dit beleid moet ook gericht zijn op jongeren. Verder maakt deze NPS kandidaat zich sterk voor een betere positie van de werkende klasse, met name de ambtenaren.
Hij wil reeds in de eerste zes maanden via een wet een jeugdontwikkelingsfonds oprichten om zodoende een bron voor financiering van activiteiten mogelijk te maken.
- President opent woonproject en plein, start asfaltering Nic…..
- Afmelding stembureauleden Paramaribo kost Staat meer dan SR…..
- Economische Controle Dienst versterkt met 12 Buitengewoon A…..
- President opent woningbouwproject Pan American in Nickerie..
- Woningbouwproject ‘City of Waterloo’ geopend..
- “Barmhartige Samaritaan” uit eigen huis gezet door verdacht…..
- Regen en bewolking houden aan..
- Vrouw aangehouden die drugs in pepermunt verpakking wilde s…..
- Partij van weggestuurde premier Montenegro opnieuw grootste…..
- Kenneth Siegfried Aaron (70) Zaandam 16-5-2025..
- Taxiën door de politiek: Iedereen voor zijn eigen zak, wat …..
- Simons pleit voor controlesysteem binnen de rechterlijke ma…..
- DA’91 heeft volle aandacht voor het binnenland..
- Durham: Geen 2e peiling vanwege kritiek en ongewijzigde sit…..
- Paul Somohardjo neemt definitief afscheid van de politiek..
- Financieringsmogelijkheden voor woningbouw een fata morgana…..
- AdeKUS kan vraag naar aquatische biologen niet aan..
- Bronto Somohardjo nieuwe leider van Pertjajah Luhur..
- Mamio Dance Festival: ode aan Michael Jackson, terug naar d…..
- Ramadhin: “Roep om betere zorg gehoord en beantwoord”..
- Column: Borrelpraat no. 872..