GBB-onderminister Sieuw Ramsukul.
Sieuw Ramsukul, de onderminister van Grondbeleid en Bosbeheer (GBB) verwacht dat grondinspecteurs dagelijks 40 rapporten per dag opleveren. Dat komt neer op 10 rapporten per inspecteur, per dag. Hoewel er vooruitgang wordt geboekt in het inlopen van achterstanden zijn er nog aanzienlijke inspanningen voor nodig om die volledig in te lopen.
Tijdens een overleg op het kabinet van de president, zijn de landelijke grondproblemen besproken. Ramsukul gaf daarbij een update over de achterstanden en uitdagingen binnen het grondbeleid. Hij constateert dat er stagnaties zijn bij grondinspecteurs door onder meer een tekort aan voertuigen en brandstof. Recentelijk zijn twee voertuigen en vier chauffeurs ter beschikking gesteld door de particuliere sector. Het ministerie van Openbare Werken zorgde voor brandstof voor het veldwerk.
Doordat grondinspecteurs zelf chauffeurs zijn, leidt dat tot uitputting en vertragingen in de uitvoering van hun taken. Ramsukul wees ook op de noodzaak van extra ruimte, meubilair, werkplekken en apparatuur om het proces efficiënter te laten verlopen.
- Franklin Cyrill Dankoor..
- Imro Lionel Thompson..
- Sylvie Marie de Bies..
- Nurmohamed: Infrastructuur essentieel voor ontwikkeling..
- Bedrijven hebben nieuwe mindset nodig om zaken te doen..
- Schadevergoeding padieboeren eindelijk uitbetaald..
- Suriname krijgt internationale award voor herstructurering …..
- Harriette Louise Loe – Liew..
- SWM 93 jaar: ‘Uitdagingen omzetten in kansen’ (2/slot)..
- Suriname ontvangt LatinFinance’s 2024 Award..
- President van Panama hekelt Amerikaanse ‘leugens̵…..
- Onvrede onder zorgmedewerkers: Financiële afspraken opnieuw…..
- Wilgo M. Pengel: Een pionier in multimedia en cultuurpromot…..
- Suriname houdt vast aan standpunt om geen visvergunningen t…..
- Hypocrisie NDP..
- Markoesateelt weer opgepakt door de regering..
- VHP niet principieel tegen samenwerking met specifieke part…..
- NAS versterkt culturele samenwerking met India..
- Surinaamse bedrijven hebben nieuwe mindset nodig om zaken t…..
- Stabiele internetverbinding voor scholen Lelydorp..
- Ideaal leiderschap; behoeften van een samenleving..