VHP-parlementariër Kishan Ramsukul roept de regering op om een recent uitgebrachte missive voor de aankoop van dioenstvoertuigen tegen 25% van de aanschafwaarde, in te trekken. Deze, en enkele andere missives zijn uitgelekt. Er staat dat ministers en onder-ministers die minimaal één jaar het ambt bekleed hebben 1 dienstvoertuig mogen overnemen tegen 25% van de taxatiewaarde. De vicepresident en president mogen 2 van de peperdure voertuigen overnemen. President Chan Santokhi heeft de missive op 10 juni ondertekend.
De VHP had in 2020 enorme kritiek op de NDP-regering die van dezelfde regeling gebruik maakte. Ramsukul stelt dat in november 2024 het parlement besloten heeft dat vanaf het volgend regeertermijn er geen staatsvoertuigen meer overgenomen konden worden door regeringslieden. De huidige regering zij bij de behandeling van die wet dat, hoewel het van kracht wordt bij de volgende regering, dit kabinet geen gebruik van zal maken. Uit de missive blijkt dat het toch gebeurt.
‘Onethisch’, schrijft Ramsukul op zijn Facebook-pagina. Hij roept alle regeringslieden op om geen gebruik te maken van de regeling.
- Humphried (Humphrey) Wilando Halfhuid..
- Shirley Marie van Dijk-de Jong..
- Nurmohamed: ‘Suriname veelbelovend land internationale infr…..
- NDP zou met het oude kiesstelsel 24 zetels behalen..
- B E K E N D M A K I N G:..
- Van A-Z: 2025-2050; Van Afhankelijkheid naar Zelfvertrouwen..
- NDP zou bij oud kiestelsel 24 zetels behaald hebben..
- Jayant Uttamkumar Mangal..
- Ibu Waginem Kasanpawiro – Troenosemito..
- Georges Mikhael Issa..
- Georges Mikhael Issa..
- Suriname benadrukt versnelde aanpak kinderarbeid tijdens IL…..
- Project ‘Developing Young Leaders’ versterkt Surinaamse jon…..
- Onaanvaardbare verrijking..
- Assembleevoorzitter Bee: “Het gaat niet om mij, het gaat om…..
- Infrastructuurprojecten Suriname centraal tijdens bezoek mi…..
- Centraal Hoofdstembureau stelt officiële verkiezingsuitslag…..
- Suriname ziet voorbeeld in India’s digitale arbeidsinfrastr…..
- AWJ: Geen sprake van vooruitbetaling 96.000 US dollar voor …..
- Natio hoopt op gunstige loting slotronde WK-kwalificatie..
- Geen overlevenden bij vliegtuigcrash Air India in Ahmedabad..