Tijdens een exclusief interview met Suriname suriname en D-TV Express heeft econoom Winston Ramautarsing forse kritiek geuit op de gevestigde politieke partijen. Hij deed een opvallende oproep aan de samenleving: stem niet op de traditionele partijen, maar geef nieuwe politieke bewegingen een kans.
ADVERTENTIE
Ramautarsing gaf aan dat velen hun keuze mogelijk al hebben gemaakt, maar richtte zich vooral tot de twijfelaars. “Doorgaan op dezelfde weg met de traditionele partijen – en ik noem ze bij naam hoor: VHP, NDP, NPS, ABOP, PL – is volgens mij geen optie. Deze partijen geven ons geen enkele reden om te geloven dat het morgen beter zal gaan,” aldus de econoom.
Volgens Ramautarsing ontbreekt het de gevestigde partijen aan een duidelijke visie op de economische en staatkundige inrichting van het land. Hij waarschuwde voor de financiële gevolgen van het huidige beleid, waarbij volgens hem op grote schaal extra geld aan burgers wordt uitgegeven.
“Iedereen krijgt nu geld, maar wat gebeurt er met al die SRD’s in omloop? Die worden omgezet in aankopen, en omdat we veel importeren, stijgt de vraag naar buitenlandse valuta. Dat zal leiden tot een stijgende wisselkoers. De volgende regering zit dan met de gebakken peren, terwijl het volk de prijs betaalt.”
De econoom riep de samenleving op waakzaam te zijn en zich niet te laten verleiden door cadeautjes, percelen, pakketten, fietsen of beloftes als “royalty voor iedereen.”
Ramautarsing besloot met een krachtig stemadvies: “Zoek naar iets nieuws. Het maakt niet uit welke partij, maar kijk naar personen die vertrouwen wekken. Stem op OPTSU, A20 of een andere nieuwe partij, maar niet op de oude, traditionele partijen.”
- Eerbetoon aan onze zorghelden op de Dag der Verpleging..
- Gewapende overval op woning aan Mawakaboweg: bewoners onder…..
- Beeldmateriaal van politieoptreden betreft een geval van 20…..
- Man aangehouden in onderzoek naar verdachte uitreiking opro…..
- Claudia Marica-Redan op Dag der Verpleging: ‘U bent het klo…..
- Natio-spelmaker Pherai promoveert met HSV naar Bundesliga..
- Aanhouding na verdachte verstrekking oproepingskaarten..
- 𝘽𝙚𝙚𝙡𝙙𝙢𝙖𝙩𝙚𝙧𝙞𝙖𝙖𝙡 𝙫𝙖𝙣 𝙥𝙤𝙡𝙞𝙩𝙞𝙚𝙤𝙥𝙩𝙧𝙚𝙙𝙚𝙣 𝙗𝙚𝙩𝙧𝙚𝙛𝙩 𝙚𝙚𝙣 𝙜𝙚𝙫𝙖𝙡 𝙫𝙖𝙣 20…..
- Wet Arbeidsbescherming Gezin wordt geëvalueerd..
- Goudruzie mondt uit in schietpartij in Koffiekamp..
- Ravaksur Plus ziet voorlopig af van acties..
- Mooie mensen..
- Staat negeert vonnis rechter: advocaat dreigt met beslagleg…..
- President Santokhi in dialoog tijdens driedaagse meet-and-g…..
- Dag van de Verpleging: Verplegenden verdienen meer dan onze…..
- VIDS-project ondersteunt strijd voor erkenning inheemse lan…..
- KPS rondt training ordedienstleden af..
- Tweesporen sport beleid..
- Trump haalt uit naar Democratische kritiek op Qatarees vlie…..
- Mathoera: “Eenheid van Suriname mag nooit op het spel worde…..
- Jongeman aangehouden na vermissing van minderjarig meisje..