Vertrekkend minister Stanley Raghoebarsing van Financiën en Planning is van mening dat president Chan Santokhi het land veel beter en met perspectief achterlaat. De minister zegt dat er maar één relevante vraag is die men moet stellen als het gaat om het regeerbeleid in de periode 2020-2025. Die luidt: ‘wat was het land dat Santokhi overnam en welk land laat hij achter?’, aldus Raghoebarsing in het programma Welingelichte Kringen op radio ..
Er kan wat dat betreft geen enkele andere conclusie getrokken worden, concludeert de minister. Over de kritiek zegt hij dat de geschiedenis niet wordt geschreven door holle vaten. ‘Integendeel, de geschiedenis zal concluderen dat Santokhi een beter land achterlaat…eentje met perspectief. Een beter land dan hij heeft overgenomen’.
Raghoebarsing zei ook dat hij geen enkele andere president kent die zoveel tijd heeft gestopt in overleg met vakbonden, of die de durf en moed heeft gehad om de grootste problemen op te lossen die jarenlang té moeilijk waren. Er is nooit zoveel geld in de sociale zorg gestopt. En structurelere problemen met de economie zijn aangepakt, want het financieel verkeer zat helemaal vast. Raghoebarsing: ‘dat heeft hij op zijn lijf gescrheven. Hij kan met opgeheven hoofd door dit land blijven lopen’.
De bewindsman houdt maandagmiddag een persconferentie waarin alle cijfers en feiten gepresenteerd zullen worden.
- Kabinet President: “Overdracht Instituut van de First Lady …..
- Lula op Trumps tariefdreiging: ‘Brazilië accepteert g…..
- Duidelijkheid over verspreide beelden m.b.t. goederen van h…..
- Aangereden bejaarde voetganger, overlijdt in het ziekenhuis..
- Update: Aanhouding na bedreiging en schietincident; nog twe…..
- Europeanen heroverwegen landmijnen..
- Na 42 jaar man aangeklaagd in verdwijning van vriendin..
- Slim-Fast oprichter wordt grote politieke donateur..
- Onderzoek naar verdwenen spullen bij Kabinet van de First L…..
- Kelvin Koniki beoogd onderminister van Binnenlandse Zaken..
- Ex-commando wil getuigen over coketransporten uit Suriname..
- Zorgsector versterkt met 160 nieuwe professionals..
- Politie start onderzoek naar meegenomen spullen kabinet Fir…..
- NPS draagt Diana Pokie en Dirk Currie voor als ministers..
- Politie naar het Bureau van de First Lady..
- Rechter veroordeelt Sergio B. voor tasdiefstal: “Ik ben zie…..
- Panka: niet prettig als first lady onderdeel wordt van poli…..
- Accountantskamer buigt zich over klacht tegen EY-accountant…..
- Unicef, RGD en Assuria slaan handen ineen voor gezondere Su…..
- Oba Samelia Aboikonie..
- Rechter fluit ministerie OW terug in miljoenenproject Van ’…..