Vertrekkend minister Stanley Raghoebarsing van Financiën en Planning is van mening dat president Chan Santokhi het land veel beter en met perspectief achterlaat. De minister zegt dat er maar één relevante vraag is die men moet stellen als het gaat om het regeerbeleid in de periode 2020-2025. Die luidt: ‘wat was het land dat Santokhi overnam en welk land laat hij achter?’, aldus Raghoebarsing in het programma Welingelichte Kringen op radio ..
Er kan wat dat betreft geen enkele andere conclusie getrokken worden, concludeert de minister. Over de kritiek zegt hij dat de geschiedenis niet wordt geschreven door holle vaten. ‘Integendeel, de geschiedenis zal concluderen dat Santokhi een beter land achterlaat…eentje met perspectief. Een beter land dan hij heeft overgenomen’.
Raghoebarsing zei ook dat hij geen enkele andere president kent die zoveel tijd heeft gestopt in overleg met vakbonden, of die de durf en moed heeft gehad om de grootste problemen op te lossen die jarenlang té moeilijk waren. Er is nooit zoveel geld in de sociale zorg gestopt. En structurelere problemen met de economie zijn aangepakt, want het financieel verkeer zat helemaal vast. Raghoebarsing: ‘dat heeft hij op zijn lijf gescrheven. Hij kan met opgeheven hoofd door dit land blijven lopen’.
De bewindsman houdt maandagmiddag een persconferentie waarin alle cijfers en feiten gepresenteerd zullen worden.
- OM in hoger beroep tegen vonnis vrijspraak Van den Bergh..
- Ressortsraadsleden van Kabalebo beëdigd..
- Vechtpartij schoolgaande tieners resulteert in verwijzing n…..
- Directie Newmont schakelt Bemiddelingsraad in bij cao-confl…..
- WIJZIGENDE BELEIDSINZICHTEN EN DE ACTUELE FINANCIËLE SITUAT…..
- ‘Sher’ opgesloten na verwonden 27-jarige man met scherp voo…..
- Surinaams schaakteam behaalt brons tijdens Caricom-toernooi…..
- Onweer en nog wat laatste regenbuien..
- Hardleerse sigarettensmokkelaar opnieuw aangehouden..
- Trump belooft meer handel met West-Afrikaanse landen tijden…..
- Ronny Kasirin Katiman (55) Paramaribo 8-7-2025..
- Santokhi sluit regeerperiode af met onderscheidingen..
- Twee scholieren aangehouden na gewelddadige vechtpartij..
- PVV en Inter Moengotapoe voorkomen Transie/Bin-finale in SM…..
- Marinus Bee: “De democratische keten heeft opnieuw haar waa…..
- Column: Kort door de bocht..
- Door modder en manpira’s voor de mangroves van Bigi Pan..
- Tweede gesprek tussen bond BBS en Amoksi levert niet veel o…..
- NMA doet onderzoek naar ‘gold dressing agent Jin Chan’..
- Nurmohamed: “Geen sprake van scheuring binnen VHP”..
- Grote toevloed Cubaanse migranten in Suriname..