door Steven Seedo
PARAMARIBO — Gospelzanger Raff Chanco heeft ook dit jaar de traditie voortgezet door op 1 januari, zijn jaardag, een nieuwe song uit te brengen. Deze keer dropte hij zelfs twee nieuwe nummers: ‘Meke Fesi’ en ‘Holi Mi’. “Dit jaar heb ik het anders gedaan. Beide liederen gaan over mijn wensen voor dit jaar. En ik denk dat het de wens is van eenieder om te worden geleid door God in alles wat ze willen of zullen ondernemen dit jaar”, verklaart de artiest tegenover de Ware Tijd.
De songs heeft Chanco zelf geproduceerd. Asgar Koster deed wel de co-productie van ‘Holi Mi’. Bij ‘Meke Fesi’, die hij zelf heeft gearrangeerd, liet hij pianist Henk Misiedjan de originele piano opnieuw spelen en speelde Julian Anijs, van huis uit basgitarist, solo gitaar. Chanco nam de akoestisch gitaar voor zijn rekening. “Deze twee projecten betekenen heel veel voor mij. Het zijn mijn eerste projecten als producer/arrangeur.”
‘Holi Mi’ gaat over het vertrouwen op God en het vinden van de kracht om de ware bestemming te omarmen. “Het is voor mij een diepgaande expressie van het verlangen om te worden geleid door God, zodat ik kan zijn wie ik werkelijk moet zijn en mijn roeping kan vervullen.”
Chanco begon in 2020 met zijn traditie van het uitbrengen van nieuwe songs op de eerste dag van het nieuwe jaar. Hij beet de spits af met ‘Yu Na Mi Taanga’. In 2022 volgde ‘Paadong’ en vorig jaar dropte hij ‘Gado Papa’.
De gospelartiest, die ook aan zingende boodschap doet, vertelt aan de Ware Tijd dat de fans dit jaar met Godswil heel veel projecten van hem kunnen verwachten. “Het wordt een mooi jaar vol nieuwe muziek”, belooft Chanco.
- Directeur kabinet van de president vertrekt op eigen verzoe…..
- Kleine bedrijven in Matta zetten stap richting formalisatie..
- SDU, PVRS en DNW gaan samen de verkiezing in..
- Keuzes..
- Afreximbank-president bezoekt Suriname voor versterking eco…..
- Arleen Emanuels vertrekt als algemeen directeur Kabinet Pre…..
- Verdachten aangehouden in vermissingszaak Anupkumar Eduard …..
- VHP trots op de Chinese gemeenschap..
- NDP: Chinese gemeenschap meerwaarde en van betekenis voor S…..
- Monsterverbond?..
- Twee inbrekers in de kraag gevat..
- Ouders kijken nog uit naar uitbetaling van achterstallige k…..
- MDS voorspelt zware regenbuien..
- Vijfde editie ‘Clark Accord Sori Yu Talenti’ schrijfwedstr…..
- Verdachte na aankomst luchthaven gelijk aangehouden..
- Culturele show in verband met Chinees Nieuwjaar..
- India: Meer dan zeven doden bij stormloop op Maha Kumbh-fes…..
- 5e editie ‘Clark Accord Sori Yu Talenti’ schrijfwedstrijd v…..
- Er dreigt een energiecrisis in Suriname..
- Veroordeelde werpt schuld af op slachtoffer..
- Strenge grensbewaking Frans-Guyana leidt tot drugsvangst ui…..