De Amerikaanse R&B-zanger R. Kelly is met spoed opgenomen in het ziekenhuis na een vermoedelijke overdosis medicijnen die hij in de gevangenis zou hebben ingenomen. Dat meldt de Britse krant Daily Mail dinsdagmiddag. Het incident vond plaats in de nacht van 12 juni, toen de zanger volgens rechtbankdocumenten door gevangenispersoneel werd opgedragen extra medicatie in te nemen.
Volgens de entertainmentwebsite TMZ kreeg Kelly kalmeringsmiddelen van het personeel toegediend, waarna hij zich duizelig voelde. “Toen hij wakker werd en probeerde op te staan, viel hij op de grond,” staat in de documenten. “Hij kroop naar de deur van zijn cel en verloor daarna het bewustzijn.” De 57-jarige artiest werd daarop overgebracht naar Duke University Hospital, waar hij twee nachten werd opgenomen voor medische observatie.
Beschuldiging tegen gevangenispersoneelIn dezelfde documenten wordt vermeld dat R. Kelly het gevangenispersoneel beschuldigt van het onthouden van noodzakelijke bloedverdunnende medicatie. Die zou hij op doktersvoorschrift nodig hebben gehad. Zijn advocaten eisen inmiddels opheldering over het handelen van het personeel en stellen dat hun cliënt in gevaar is gebracht.
R. Kelly zit celstraf van 30 jaar uitR. Kelly, wiens echte naam Robert Sylvester Kelly is, zit sinds 2022 een celstraf van 30 jaar uit. Hij werd veroordeeld wegens onder meer seksueel misbruik van minderjarigen en mensenhandel. In een latere rechtszaak kreeg hij nog eens twintig jaar cel voor het bezit van kinderporno en afpersing. De voormalige superster zit zijn straf uit in een federale gevangenis in North Carolina.
- OM waarschuwt tegen illegale valutatransport bij het reizen..
- Hooggerechtshof bevestigt celstraf voor Cristina Kirchner w…..
- SPWE rondt training ‘Begroting en Budgettering’ succesvol a…..
- Levensgevaarlijke kraters in Afobakaweg..
- Vrouw zwaar mishandeld in pension Paramaribo: bewusteloos o…..
- Update: 8-jarige meisje vermoedelijk door twee tieners seks…..
- Bee bereidt Adhin voor op voorzitterschap DNA..
- Ondernemer bij thuiskomst overmeesterd en mishandeld in won…..
- Infrastructuurprojecten centraal tijdens bezoek Nurmohamed …..
- VHP beraadt zich nu op leiderschap DNA en presidentsverkiez…..
- NDP over nieuw tijdperk: Samen bouwen aan Suriname..
- Ravaksur noemt directoraat Arbeid ‘degradatie van werkenden…..
- Meerdere skalians op het stuwmeer: ‘Brokopondo lijkt soms e…..
- AWJ-minister benadrukt Decent Work tijdens toespraak op ILO…..
- EZ en WUSC organiseren training Basisvaardigheden Onderneme…..
- Onweersbuien houden nog aan..
- Simons garandeert PL: geen perikelen met ABOP zoals in het …..
- Daling geboortecijfers door toenemende onzekerheid jongvolw…..
- Hassankhan benadrukt eerlijk verloop verkiezingen ondanks b…..
- 93.545 stemmen en 18 zetels: NDP bovenaan bij officiële bek…..
- VHP verliest 21.346 stemmen bij deze verkiezingen..