Tekst en beeld Desney Romeo
PARAMARIBO — De Politie Voetbal Vrienden (PVV) hebben zich woensdagavond geplaatst voor de halve finale van de Suriname Major League door 1-1 te spelen tegen Notch. De eerste partij was vrijdag met 4-1 gewonnen. In de laatste vier wacht titelverdediger Robinhood.
PVV-coach Sergio Rodrigues was ingenomen met de uitslag. Hij gaf, in gesprek met de Ware Tijd, wel toe dat Notch meer in de aanval was. Maar volgens hem was dat te verwachten, aangezien de tegenstander de eerste ontmoeting had verloren.
“Spelers en veiligheidspersoneel grepen tijdig in en konden erger voorkomen”
Na de wedstrijd zijn zaken haast uit de hand gelopen in het Franklin Essed Stadion. Notch-coach João Duarte gaf zijn Braziliaanse landgenoot Rodrigues daarvan de schuld. Hij meende dat die hem na afloop had beledigd. Spelers en veiligheidspersoneel grepen tijdig in en konden erger voorkomen.
Wedstrijdverloop
Door de nederlaag vrijdag, werd de return van woensdag ‘alles of niets’ voor Notch. Na het eerste fluitsignaal van arbiter Edson Lieveld liep de ploeg uit Moengo de tegenstander onder de voet, maar de aanval was erg onzorgvuldig. Na acht minuten kreeg PVV de eerste goede kans via Myroy Koeba, maar hij stond niet op scherp.
Toch zou zijn ploeg na vijftien minuten de score openen. Aanvoerder Faustino Benali kreeg in vrijstaande positie de bal over links aangespeeld en passeerde Notch-doelman Marfier Hupsel: 1-0. Daarmee werd de stand over twee duels 5-1, wat de taak voor Notch, om proberen terug te komen, haast onmogelijk maakte.
Toch bleef de districtsploeg niet zonder kansen. Sercinio Nortan had kort na de achterstand gelijk kunnen maken, maar faalde. In de 31ste minuut kwam de gelijkmaker toch nog, nadat de Braziliaan Mauro dos Santos net buiten het strafschopgebied werd neergelegd. Hij nam de vrije trap zelf en tussen een kluwen van spelers tikte Shivano Akoete de bal langs PVV-goalie Demelcio Fer: 1-1.
In de slotfase van de eerste helft kregen Koeba (PVV) en Nortan (Notch) droomkansen die ze onbenut lieten. Direct na rust kreeg Notch een penalty, maar ook deze gouden mogelijk werd niet verzilverd. De inzet van Nortan vanaf elf meter werd gestopt door PVV-keeper Fer. Beide ploegen kregen daarna kansen, maar het ontbrak de spelers aan koelbloedigheid om af te maken, waardoor er geen verandering kwam in de score.
- NDP waarschuwt voor valse berichten op sociale media..
- Twee Democratische politici beschoten in Minneapolis..
- Ondernemer in Paramaribo beroofd van kilo’s goud door nepag…..
- Strategisch advies voor de aankomende coalitie & de VHP..
- Gewapende overval op woning aan Ramsaranweg: vrouw beroofd …..
- Financiering RVI..
- Brute woningoverval: slachtoffer gekneveld achtergelaten..
- VN-missie in Haïti faalt, Lula wil actie..
- Emanuel Sanvisi: nieuwe muziek, nieuwe missie, zelfde hart..
- Menke verwacht dat verkiezingen bindend worden verklaard..
- Al meer dan 21 aankomende parlementariërs hebben aanvaard b…..
- Plein: ‘Het is overduidelijk, jullie stellen niets voor…..
- Kersten neemt 50% belang in Comport; versterkt positie in e…..
- Muziekproject ‘Dedication’ biedt jongeren in detentie nieuw…..
- Afobakaweg levensgevaarlijk bij regenval: “Autoriteiten doe…..
- Lijn van geneeskrachtige kruiden toe aan export..
- Sneeuwwitje en de vijf hofdwergen..
- Vijftiende editie Carifesta: ‘We moeten het unieke dat Suri…..
- NDP heeft geprofiteerd van Hindoestaanse kiezers..
- Aardig wat regen voorspeld op deze zaterdag..
- Vijfde editie van Oil & Gas Summit groter en biedt bred…..